20 sene evvel yumurtalarını donduran Seda Sayan’dan sangılık yaratıcı sözler: Yumurtalarımı NFT olarak satışa çıkaracağım

Kendisinden 25 yaş amiyane olan meslektaşı Çağlar Ökten ile yaklaşık 7 ay ilk nikah masasına oturan Ses Sayan, yavru açıklamasıyla gündeme geldi. Ökten ile yavru sahibi girmek istemediklerini belirten Sayan, 20 sene önce dondurttuğu yumurtaları üzerine konuştu.

“GEBELİKTE YAŞIN ÖNEMİ BULUNMAYAN”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Husus programına telefonla bağlanan Seda Sayan, dondurttuğu yumurtalarını satışa çıkaracağını söyledi. Çocuk sahibi olmakla ilgilendiren mütekellim 59 yaşındaki Sayan, “Muhabir arkadaşım ‘Bu evliliği çocukla taçlandırmayı düşünüyor musunuz?’ diye niteleyerek sordu. Ben dahi benim tıpkısı yavrum, Çağlar’ın de aynı yavrusu var. Tığ bu işi kapattık dedim. Ego 20 yıl önce yumurtalarımı dondurttum. Gençken dondurulduğunda hiçbir madde olmuyor. Yaş ne olursa olsun metin yumurtalık anneye enjekte edildiğinde gebelik cins oluyor. Benim onları kullanmama gerek kalmayacağı amacıyla yumurtaları satarım” dedi.

“YUMURTALARIMI NFT OLARAK SATIŞA ÇIKARACAĞIM”

Yumurtalarını satacağını söyleyen adlı kişi, “Çağlayan’la çocuk konularını tek konuşmadık. Edvar’ın tıpkısı yavrusunun olması benim için şişman üstünlük. İkimiz bile işlerimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Edvar’ın çocuğu olmasaydı o yumurtaları kullanırdım. Ben bundan sonra torunumu sakinleşmek istiyorum. Yumurtalarımın NFT’sini çıkartabilirim” şeklinde konuştu.

Share: