230 kişinin bedenini dondurdular: Beka o odanın içerisinde saklı

Ebedî doğmak az daha temas insanın isteyeceği aynı buut. Selen her geçen zaman ilerlerken hastalıklara da teknoloji sebebiyle bakir analizör bulunuyor. İnsanlık açısından arz şişman keyif sorunlarından biri namına görülen kansere de önümüzdeki yıllarda aşılama ile merhem bulunabileceği argüman ediliyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Sağlık çalışmalarının yanı sıra bilim camiasının ölümsüzlüğü tedarik etmek üzere çalışmaları bile bitmeme ediyor. Öyle ki Cryonics ünlü tıpkısı şirket bu konuda yeryüzü çetin çalışmaları gerçekleştiren çalım kendisine öne çıkıyor. Elde edilen bilgilere göre şu anne kadar şirketin laboratuvarında tutulan 230 camit gövde var. Bu insanların gelecekte tedavi edilerek uyandırılması bekleniyor.

TEDAVİSİ OLMAYAN HASTALIKLAR

Cryonics, doğada bazen canlıların yaşadığı ayrımsız dönem olan ‘hibernasyon’, yani haddinden fazla düşük sıcaklıklar altında canlının yaşamını kaybetmeden hayatını sürdürebilmesi felsefesine mail bir yapı olsa dahi, günümüzde direkt bu doğrultuda ilerleyen benzeri sürece sahip değil. Şu anki prosedür, insanların ölümlerinin çarçabuk peşi sıra bu programa karışma olacaklarını üstlenme ettikleri bir proses ve ardından mıhsıçtı tıpkı belirsizliğe dayanıyor. Ve asıl mantığı de, günümüz için tedavisi olanaklı sifir hastalıkların, geleceğin iyileştiren yöntemleri ile otama edilebileceği denilebilir.

“KALICILIK O ODADA SAKLI”

Rabıta teorisyenleri dahi şirketin laboratuvarına ilgili dikkat çeken yorumlarda bulunuyor. Yerleştirme teorisyenlerine göre beka bulunulursa, bu sistem sebebiyle bulunacak. Teorisyenler laboratuvar üzere, “Kalicilik o odada gizli” yorumunda bulunuyor.

Share: