8 yıldır komada olan ünlü oyuncu Kenan Işık’ın son durumu paylaşıldı: Vücudunda gelişigüzel yaralanma evet bile kilo kaybı bulunmayan

Ki Milyoner Koyulmak İster yarışmasında gösterdiği liyakatli takdimcilik ile milyonların kalbinde padişahlık kuran ünlü oyuncu ve adlı spiker Kenan Işık, 2014 yılında spor sonrasında girdiği saunada fenalaşıp dengesini kaybedip başını çarptı.

8 YILDAN BU YANA BİLİNCİ KAPALI

Olayın peşi sıra 4 saatlik ayrımsız ameliyata alınan Kenan Işık hayati tehlikesini atlattı ancak 8 yıldan bu yana komada yaşıyor. Ailesi ve arkadaşları aracılığıyla dökme bilgiye bakarak ise fiziki durumunda rastgele uymazlık yok.

KÖTÜ YORUMLAR İSYAN ETTİRDİ

Kenan Işık karşı içtimai medyada yapılan kötü yorumlar ise ailesini başkaldırma ettirdi. Işık üzere “Şimdi uyansa henüz iri tıpkı şoka girip baştan uyuyan” şeklinde yorumlar yapılması balaban aksülamel çekti.

SON DURUMUNU ARKADAŞI PAYLAŞMIŞTI

Kenan Işık’ın son durumu üstelik geçtiğimiz aylarda arkadaşı Saz Şairi Yiğit yoluyla paylaşıldı. Ağabey, ünlü oyuncuya çok iyi bakıldığını ve Işık’ın vücudunda seçkin yaralanma ya de kilo kaybı olmadığını belirtti. Gene toplumsal medyada son yerine ortaya atılmış iddialara bakarak ise Işık’ın yerinde her başkalık bulunmayan.

Share: