Aegirsoft yazılım şirketinden Türkiye üzere dev Blockchain Projesi

Aegirsoft yazılım şirketinden Türkiye üzere dev Blockchain Projesi geliyor. Firmanın yetkilisi Ulvi Batuhan Yılmayan bu projenin AVAX’dan sonraları Türkiye içerisinde büyük potansiyelde tıpkısı coine ulaşacağını belirterek, projesine ve ekibine olan inancından belde bunu başarabileceğini söyledi. Elkızı az buçuk bile projenin detaylarına ayn atalım.

CDM COİN NEDİR?

Crypto De Meta, metaverse oyunlarına müstenit tıpkı blockchain yapısıdır. Kullanıcılarına ağız ağıza transparan ve tehlikesiz tıpkısı yararlanma sağlar. Kullanıcılar tümce içinde oynamaya devam ettikleri sürece kazanmaya devam yazar, oyunlarda saha düzlük ayrıcalıklardan faydalanabilirler. Ayrıca metaverse ortamında kurulacak NFT marketplace, kullanıcılara bir nice şaşırtı kazanç sunabilir. Bunların yanı sıra bütün içerisind kim mining sistemleri ile alay malay kullanıcılar mahiye veya yıllık bazda coin kazanabilirler bu sistemde elden CDM değil, BTC, BNB, ETH üzere coinleri bile kazma fırsatınız vardır.

ÇIKIŞ AMACI NEDİR?

Aegirsoft ve CDM Coin’in kurucusu Ali Batuhan Yılmayan İlk hedeflerinin gamefi altyapılı token ve altcoinler amacıyla 3.parti şirketlerin etkisini azaltarak gamefi projeleri üstüne şemsiye platformu olduklarını söyledi. Yaratılan bu ağ ile birlikte herkesin temas gamefi varlığını piyasaya sürmesine yahut ticaretini yapmasına ve uslu sözleşmeler ile başka sonuç teknolojileri kullanarak merkezi sıfır aynı şekilde kontrol etmesine olanak tanıyan toptan aynı hayat apışlık olmayı hedefliyor.

KURUCULARI KİMDİR?

CDM’in kurucusu Büyük Batuhan Yılmayan’dır, kendisi etraflı süredir blockchain teknolojileri ile etkin tıpkısı şirketin yöneticisi benzeri zamanda merkezi olmayan ağlarla ilişkili kıdemli bilgisayar bilimcisidir. Ekibin köylü kalanı ise ağız ağıza Aegirsoft ünlü yazılım şirketinin elemanlarından oluşmaktadır.

DİĞER AĞLARDAN AYIRAN ÖZELLİKLER

CDM, herkesin başlatabileceği ve kullanabileceği merkezi sıfır oyun yapım altyapısı sağlar ve bunu, saniyenin altında işlem onayları sağlamada dijital alanda misilsiz tıpkısı apışlık ile yapar. Geliştiriciler, oyun yapımının devasa, modüler ve çoğu ahit elinin körü dünyasını yegâne bire bir bina altında benzeri araya getirerek kategorik erişime cevaz vermeyi amaçlıyor.

DOLAŞIMDA KAÇ CDM VAR?

CDM, maksimal 10,000,000,000(10 milyar) tokenlik sınırlanmış arza sahiptir. Değiştirilemez olan Bitcoin emisyonundaki kocaman tıpkı ayırt, CDM oyun imal ağının topluluk fikir birliği ile değiştirilebilmesidir.

NEREDEN SATIN ALABİLİRİZ?

CDM henüz piyasaya sürülmemiş olmakla gelişigüzel 16.09.2022 tarihinde pinksale ünlü borsa platformundan önsatışa sürülecektir, benzeri çağ içerisinde ise pancakeswap üzerinden bütün kullanıcılara satın alabilir vaziyete gelecektir.

KURUCU FİRMA KİMDİR?

Aegirsoft, Yüce Batuhan Yılmayan’ın kurmuş olduğu benzeri yazılım şirketidir, bu müşareket dinamik icraat, devingen ve masaüstü oyunlar, web siteleri, çizge tasarım ve blockchain teknolojileri üstüne çalışmaktadır. Şirketin eşkal ofisi Londra’da bulunmakta olup ağız ağıza Türk altyapılı benzeri şirkettir. Kuruluşu 2018 olan şirket günümüzde hala çalışkan yerine çalışmalarını sürdürmekte ve gelişimine devam etmektedir.

KURUCU ALİ BATUHAN YILMAZ KİMDİR?

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde dünyaya mevrut Büyük Batuhan Yılmaz teknolojiye acemi olan aynı çocukluk geçirdi.Sırf teknolojiye henüz andıran girmek amacıyla rum patika lisesinde elektronik beyin teknolojileri bölümünü seçerek ortaöğretim eğitimine başladı. O yıllarda yazılım teknolojileri hayatımıza eskimemiş kullanılmamış giriyordu. Elektronik Beyin ve uygulayım bilimi bölümünü bitirip grafik alanında ilerlemeye değişmeyen verip İstanbul Aydın Üniversitesi Çizge Tasarım Bölümü’hangi girdi. Gelişigüzel hangi büyüklüğünde yazılımı sevse da gönlünde yatan canlandırma ve görsel dizayn merakına yenik düştü. Yazılım programlarının beraberinde animasyon öğrenmeye başladı. 2018 yılında halen hizmet vermekte olan Aegirsoft’u kurup bakım sektöründe yerini aldı.

Share: