Afyon siyaset: Seçer, Öz Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Reisi Vahap Seçer, eşkâl Akdeniz ilçesine sınırlı Öz Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahallede önce adına, alım satım ziyaretini gerçekleştiren ve pazarcı esnafı ile sohbet fail Başkan Seçer, ‘hayırlı işler’ dileklerinde bulundu. Alış alışveriş fail vatandaşlarla üstelik arkadaşça etme ve sorunlarını dinleme fırsatı bulan Seçer, henüz sonradan bire bir mahallede düz düzlük Ahmet Kaya Parkına geçti. Başbuğ Seçer burada ayrımsız taraftan Çay Mahallesi sakinlerinin izaz ettiği sıcak çayını içerken, diğer taraftan birlikte vatandaşlarla dostane ederek taleplerini ve sorunlarını dinledi, zaruri notları aldırdı.

Mahalle sakinleriyle sohbetinde, değme yerleşme bölgesinin kendine has sorunları olduğunu ifade eden Seçer, bu problemleri belli tıpkı çekim, program ve bütçe dahilinde çözdüklerini kaydetti.

Mahallenin geriden mevrut birçok mehabetli sorunu olduğunu ve bu sorunları Başkan Vahap Seçer’e ilettiklerini söyleyen Öz Mahallesi Muhtarı Ahmet Akyol, bahis konusu sorunların koca bire bir kısmının çözüldüğünü ve mahalle adına hizmetlerden mutlu olduklarını rapor etti. Çay Mahallesi’nde vatandaşların kısık ilgi ve sevgisi ile karşılanan Komutan Seçer, henüz sonradan mahalle esnafını de görüşme ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Başbuğ Seçer’in ziyaretleri esnasında, Büyükşehir Belediyesi personeli yoluyla çocuklara oyuncak dağıtımı yapıldı. – MERSİN

Share: