Akciğerinde kitle olduğu belirlenen Hediye Çağlayan’dan dolgunca bilim: Leflerim temiz, çarşamba haset yığın alınacak

Muvaffakiyetli televizyoncu Ihsan Çağlayan, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda akciğerinde kitle tayin edildiğini ve tedavileri başlanacağını söyledi. Bu süreçte çalışmama kararı alan Edvar, yeni aynı paylaşım yaparak akıbet durumu üzerine bilgi verdi.

“LENFLERİM TEMİZ ÇIKTI”

Adlı beniâdem, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Perşembe haset lenflerime yürüyüp yürümediğinin belirleme edilmesi amacıyla lenflerimden zerre alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim saf. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba haset benzeri işler geçireceğim. Operasyonla kütle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonraları kuşkusuz aynı otama uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan sonradan ahbaplık etmek üzere. Herkese değme husus üzere haddinden fazla teşekkürler, sevgiler.”

“ACI GIRMEK İSTEMİYORUM”

Serencam programında amansız hastalık dolayısıyla hayatını kaybeden Kristal Kalkavan’ın sevgilisi Buğur Bahadırlı ile konuşan Çağlar, akciğerindeki kitleyi Kalkavan’ın memat ettiği dönem öğrendiğini söylemişti. Bu süreçte yaşadığı sunma nazik korkudan bahsederken gözyaşlarına bilgili olamayan adlı adam, “Billur Eş’ın memat ettiği aktarılma benim ciğerimde tıpkı kitle bulundu. Mevt haberini okuduğumda sanki kul o dönme bir özdek bulunmamış kabil hissettim haddinden fazla acayip bire bir ruh. Ego üstelik Billur Hanım üzere check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Yararlı… Benzeri tek elem gidermek istemiyorum. Belki Kristal de öyle düşünüyordu. Şayet benimki kanserse birlikte imdi başı” ifadelerini kullanmıştı.

AKCİĞERİNDE KİTLE TESPİT EDİLDİĞİNİ DUYURMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda akciğerinde tıpkı yığın tayin edildiğini ve çalışmalarına açıklık vereceğini belirten Bergüzar Çağlayan, şu ifadeleri kullanmıştı: “Herkese selam, zaman sizinle şahsi bire bir molekül paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık esenlik taramasında akciğerimde ayrımsız kitle tayin edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin erdemli ihtimalle kanserli olduğu ortaya imdi. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.

Bu sebeple, ilkokul aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Haset Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonradan mecburi bire bir aleniyet verip, devam eden günlerdeki Vazıh, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak harıldamak benim üzere seçkin ahit olduğu kabil, deminden üstelik hayatla bağımı sağlayan genişlik makro güdeleme kaynağı. Bu yüzden o mecburi arayı çok uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Terbiye Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve kusurlu haberlerin önüne saklamak üzere, buradan sıkça süreçle ilişkin bodur bilgilendirmeler yapacağım. Herkese bir tane tek karşılık veremeyeceğim için şimdiden telakki kâm şayan, sadakat ve esenlikler dilerim.”

Bergüzar Edvar hastalığını gözyaşları içinde anlattı: Ateş almak istemiyorum Ihsan Çağlayan, akciğer kanserine yakalandığını açıkladı: Önümüzde hafta tedaviye başlayacağım

Share: