Akıbet Dakika | YEĞEN, TIR KAZASINDA ÖLDÜ

Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde, kullandığı TIR ile önündeki TIR’a arkadan çoğaltan Mehmet Esmer (43) ve yanı sıra olan yeğeni Betül Kara (16) hayatını kaybetti.

Kaza, mazi saat 21.00 sıralarında Keçiborlu- Dinar uğrunda meydana geldi. Mehmet Yağız kullandığı 32 PP 128 plakalı, konteyner aylı TIR ile tıpkısı yönde ilerleyen A.A.K. yönetimindeki 15 NH 375 plakalı TIR’a çarptı. İhbar konusunda kaymakamlık yerine itfaiye, açıkgöz ve sağlık ekipleri irsal edildi. Ekipler, Mehmet Yağız ile yanındaki yeğeni Betül Kişmiri’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Esmer ve yeğeninin cansız bedenleri, ölü açımı geçmek amacıyla hastane morguna götürüldü.

Öte yandan kaza sonrası TIR’lar, çekiciyle yoldan kaldırıldı. Sair TIR sürücüsü A.A.K. ise ifadesi alınmak amacıyla jandarma karakoluna götürüldü.

AMCA- YEĞEN TOPRAĞA VERİLDİ

Isparta’birlikte emmi- yeğen, TIR kazasında öldü (2)

Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde, amcası Mehmet Kişmiri’nın kullandığı TIR’ın önündeki TIR’a arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden Betül Esmer, toprağa verildi. cuma ardından Işıkkent Mahallesi’ndeki Hamidabad Camii’nde serencam yolculuğuna uğurlanan Betül Kara’nın cenaze törenine Isparta Ilbay Yardımcısı Cemil Kılınç ile çokça sayıda vatandaş katıldı. Cenazede baba Amaç Kara yaş döktü. Betül Kişmiri’nın tıpkısı süre geçmiş İzmir’de kıpırdak akrabalarının yanına gittiği, amcası Mehmet Kişmiri ile birlikte Isparta’ya dönerken, kazada öldüğü öğrenildi. Bire Bir kazada hayatını kaybeden TIR şoförü olan baba yarısı Mehmet Kara da Yalvaç ilçesine sadık Yukarıkaşıkara köyünde toprağa verildi.Share: