Aksaray’da SELIM Parti’den vatandaşlara alaca aş ikramı

AK Öğür Aksaray İl Başkanlığı aracılığıyla vatandaşlara aşure dağıtıldı.

YANLIŞSIZ Tümen Aksaray İl Başkanlığı marifetiyle 1 Ağustos’ta memleket genelinde başlatılan Yüz Yüze 100 Periyot programı çerçevesinde alaca aş ikramı gerçekleştirildi. 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda Gestalt İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı vatandaşların Muharrem ayını tebrik kartı etti. Avrat Kolları üyeleri tarafından evlerinde pişirilen aşureler vatandaşlara dağıtıldı. Vatandaşlar izzetüikram edilen aşureden alırken, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Saylav Cengiz Aydoğdu vatandaşlarla hem dostça etti, hem üstelik ikramda bulunarak Aşure Ayı ayını kutlama etti.

İl Başkanı Altınsoy, Yüz Yüze 100 Çağ programı çerçevesinde bilcümle teşkilatların her çağ sahada olduğunu söyledi. Aşure etkinliği ile vatandaşların Muharrem ayının kutlama edildiğini tamlayan Başkan Altınsoy, “Zaman Aksaray meydanındayız. 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda Muharrem kocaoğlan münasebetiyle alaca aş dağıtımı yapıyoruz. Bu kamer biliyorsunuz artağanlık kocaoğlan, angajman kocaoğlan, artağanlık kocaoğlan, tığ üstelik birliğimize, beraberliğimize şalter olması dileğiyle DOĞRU Öğür teşkilatları kendisine avrat kollarımızın hazırladığı aşurenin dağıtımında bulunduk. Hemşerilerimiz de iri deste gösterdiler. Hemşerilerimize katıldıkları için teşekkürname ediyorum. Tabii biz teşkilatlar adına Karşı Karşıya 100 Çağ programlarını uyguluyoruz. Değme zaman milletvekilimizle, temel kadememizle, deneyimsizlik kollarımız, kadın kollarımızla, mahalle başkanlarımızla gelişigüzel devir tıpkı mahallemizde, beldemizde, ilçemizde programlar yaptık. 1 Ağustos itibariyle üstelik çalışmalarımıza meydanlık vermeden bitmeme ediyoruz. Sahada gördüğümüz şu, Aksaray halkı hele Cumhurbaşkanına eş çıkıyor. İnşallah bu hızımız 2018’da ne ise, 2019’da ne ise 2022’birlikte da tıpkı şekilde bitmeme edecek. Koşacağız, koşturacağız ve şehrimize hizmet edeceğiz” dedi.

Etkinliğe, YANLIŞSIZ Fırka İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Saylav Cengiz Aydoğdu, kuruluş mensupları ve vatandaşlar katıldı. – AKSARAY

Share: