Aksaray’da SELIM Parti’den vatandaşlara alaca aş ikramı

Aksaray’da DOĞRU Parti’den vatandaşlara aşure ikramı

AKSARAY – YANLIŞSIZ Tümen Aksaray İl Başkanlığı eliyle vatandaşlara aşure dağıtıldı.

DÜRÜST Öğür Aksaray İl Başkanlığı marifetiyle 1 Ağustos’ta yer genelinde başlatılan Karşı Karşıya 100 Dönem programı çerçevesinde aşure ikramı gerçekleştirildi. 15 Orak Ayı Milli İrade Meydanı’nda Eşkâl İlçe Başkanlığı, Karı Kolları Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı vatandaşların Aşure Ayı ayını kutlama etti. Kadın Kolları üyeleri eliyle evlerinde pişirilen aşureler vatandaşlara dağıtıldı. Vatandaşlar izzetüikram edilen aşureden alırken, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Milletvekili Cengiz Aydoğdu vatandaşlarla hem dostça etti, hem bile ikramda bulunarak Muharrem ayını kutlama etti.

İl Başkanı Altınsoy, Karşı Karşıya 100 Dönüş programı çerçevesinde birlik teşkilatların değme periyot sahada olduğunu söyledi. Aşure etkinliği ile vatandaşların Muharrem ayının tebrik kartı edildiğini belirten Başkan Altınsoy, “Bugün Aksaray meydanındayız. 15 Orak Ayı Milli İrade Meydanı’nda Muharrem kocaoğlan münasebetiyle alaca aş dağıtımı yapıyoruz. Bu ay biliyorsunuz bereket ayı, birlik kocaoğlan, bereket ayı, tığ üstelik birliğimize, beraberliğimize anahtar olması dileğiyle DÜRÜST Öğür teşkilatları yerine avrat kollarımızın hazırladığı aşurenin dağıtımında bulunduk. Hemşerilerimiz de nazik bent gösterdiler. Hemşerilerimize katıldıkları üzere teşekkürname ediyorum. Tabiatıyla biz teşkilatlar adına Karşı Karşıya 100 Devir programlarını uyguluyoruz. Değme devir milletvekilimizle, esas kadememizle, cahillik kollarımız, karı kollarımızla, mahalle başkanlarımızla seçkin periyot tıpkısı mahallemizde, beldemizde, ilçemizde programlar yaptık. 1 Ağustos itibariyle bile çalışmalarımıza ara vermeden bitmeme ediyoruz. Sahada gördüğümüz şu, Aksaray halkı özellikle Cumhurbaşkanına cemaat çıkıyor. İnşallah bu hızımız 2018’bile ne ise, 2019’da ne ise 2022’da da aynı şekilde bitmeme edecek. Koşacağız, koşturacağız ve şehrimize hizmet edeceğiz” dedi.

Etkinliğe, AK Fırka İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, kuruluş mensupları ve vatandaşlar katıldı.

(EVET-YC-FM-Y)

Share: