Amine Gülşe-Sevinçli Özil Çiftinden Muştulu Fen

Amine Gülşe ve Sevinçli Özil çifti, sosyal medya hesabından mutlu haberi sevenleriyle paylaştı. Ela adını verdiği kızının fotoğrafını paylaşan Özil, “Allah’a şükürler olsun sağ selamet dünyaya geldin sunturlu kızımız Ela” notunu düştü.

Adlı futbolcunun paylaşımına gelişmemiş süre ortamında onbinlerce tabiat geldi.

AMİNE GÜLŞE KİMDİR?

Amine Gülşe, 30 April 1993’te Göteborg, İsveç’te dünyaya geldi. Amine Gülşe, ağababa tarafından aslen Irak Türkmeni kökenlidir. Annesi ise İzmir Bergamalı’dır.

2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve finali İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2014 tacını bir esbak yılın birincisi Rüveyda Öksüz’den düz ve namzet numarası 4 olan Gülşe Türkiye’yi Miss World’dahi mandepsi etmiştir. İyi seviyede Türki, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabilmektedir. High School Of The Gothenburg Region mezunudur. 1.78 boyundadır.

AMİNE GÜLŞE EŞİ KİM?

Amine Gülşe ile Mutlu Özil 6 Haziran 2019’bile acun evine girdiler. İkilinin 30 Mart 2020 tarihinde Londra’birlikte Eda adındaki kızı dünyaya geldi. Çiftin, Ela adındaki ikinci kızları bile 26 Eylül 2022’üstelik doğdu.

Gülşe, Asla Vazgeçmem ve İkisini üstelik Sevdim dizilerinde nümayiş aldı.

Share: