Antalya magazin haberi… Gökhan Ünver “Çokça Tanıdık” turnesiyle Antalya’yı kahkahaya boğacak

Etraflı yıllar kurumsal hayatta çalıştıktan sonraları gündelik hayatla ait gözlemlerini aktardığı gelişmemiş performanslarla yıldızı projektör Gökhan Ünver, geçtiğimiz aylarda başladığı ve büyük rabıta gören “Haddinden Fazla Bilinen” turnesine devam ediyor. Muvaffakiyetli komedyacı, 23 Teşrinievvel Aksata günü Antalya Türkan Şoray Firez Merkezi’nde sahne alacak.

Kısa performanslarıyla içtimai medyada bodur sürede olay olan ve farklı sahnelerdeki stand-uplarıyla şişman bent gören Gökhan Ünver, günce hayatın absürtlüklerinden evlilik hayatına, ünlülük hallerinden insan ilişkilerine kadar uzandığı stand-up gösterisiyle Türkiye’nin değişik şehirlerindeki sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ünver, “Çok Aşina” turnesi çerçevesinde 23 Teşrinievvel Muamele haset saat 20.00’de Antalya Türkan Şoray Ekin Merkezi’ne konuk olacak ve düzenli gösterisini Antalya seyircisi amacıyla sergileyecek. Gösterinin biletleri www.biletinial.com’da satışa sunuldu.

“Gösterilerimizde bakir skeçler hanay buldu”

Yaz aylarında başladıkları bir numara turne boyunca çok bodur sürede Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon’da 6 bin kişiyle buluştuklarını tamlayan Ünver, “Çokça Aşina” turnesinin bu başarıyı elde etmesinde rastgele sınıftan insanı tanımasının ve istediği herhangi bir kişinin karakterine bürünebilmesinin deli dolu olduğunu söyledi. Antalya seyircisine gözlemlerini aktarma etmek ve birlikte gülmek üzere çok coşkulu olduğunu rapor eden Ünver, “Seyircimiz bizi çok heyecanlandırdı. Gösterilerimizde yeni skeçler maltalık buldu. Bu destek amacıyla seyircilerime çokça teşekkürname ediyorum. Bu sükse bizi bakir turne planı amacıyla motive etti. Gittiğimiz rastgele şehir, buluştuğumuz her izleyici tıpkı sonraki gösterimiz üzere esin veriyor” dedi. – ANTALYA

Share: