Arnavutköy’de kazı kamyonlarına denetleme

ARNAVUTKÖY’üstelik polis ve polis ekipleri, hafriyat kamyonlarını denetledi. Denetimlerde yöntemsiz taşıma, sinsice döküm özne ve hafriyat kamyonlarında makbul yönetmeliklere yaraşmayan kamyon sürücülerine ukubet yazıldı.

Trafik Fal Büro Müdürlüğü ve Arnavutköy Havza Trafik Polis Güçleri ekipleri ile Arnavutköy Belediyesi Polis ekipleri gizlice hafriyat haiz ve döküm özne kamyonlara müteveccih denetim yaptı. Birçok farklı noktada gerçekleşen denetimlerde yöntemsiz taşıma, döküm yapan ve araçları usule makul olmayan kamyon sürücülerine yönetsel para cezası uygulandı.

Arnavutköy, Hadımköy’de sabahleyin saatlerinde başlayan denetimlerde habersizce yollarla arazilere kazı dökümü yapılan noktalar polis güçleri ekipleri eliyle tespit edildi. Trafik kontrol noktalarında yöntemsiz kazı taşıyan ve kazı kamyonlarında geçerli yönetmeliklere uygunsuz kamyon sürücülerine ceza uygulandı.Polis Güçleri ekipleri Arnavutköy’de gizlice kazı dökümü yapılan arazileri üstelik belirledi. Belirlenen noktalarda yol methal çıkışlarında güvenlik kameraları, beton barikatlar ve hendekler ile önlemler alındı. Sivil trafik ekipleri de bölgelerin kontrolünü keşfetmek üzere arazilere mail konumlarda 24 saat boyunca gözlem yapıyor. İstanbul’da Gidiş Geliş Denetleme Bölüm Müdürlüğü’nün 2022 yılı içerisinde yaptığı denetimlerde toplamda 35 bin 510 liralık ceza uygulandı. Kamyonlara müteveccih denetimlerin devir boyunca devam edeceği öğrenildi.

Share: