Balıkesir’de kafede otururken otomobilin çarptığı 4 dirilik yaralandı

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde kafede oturdukları sırada otomobilin çarptığı 4 birey yaralandı.

Ö.K.Y. idaresindeki 10 ACU 88 plakalı araba, Kurtuluş Caddesi’nde merbut münasebet yeri karşısındaki virajda otopark halindeki bir motosiklete çarptı.

İyice yavaşladıktan sonraları baştan cereyan eden açar, unlu mamul satışı yapılan kafenin önündeki üst tenteli alanda masada oturanlar ve bu aksiyon yerinin camına çarparak durabildi.

İhbar üzerine kafedeki 4 kişinin yaralandığı görüngü namına sağlık ve polis ekipleri gönderme edildi.

Yaralılardan 2’si ayakta tedavi edildi. Bandırma Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesine götürülen özge 2 kişinin ise sağlık durumunun bereketli olduğu öğrenildi.

Görgü tanıklarından Ulvi Yeşiloğlu, gazetecilere, otomobilin üzerlerine geldiğini akıbet anda görüp anında çekildiğini, kaçmasa aracın altında kalacağını söyledi.

İş yeri çalışanlarından Münevver Özkan birlikte gücük müddet önceki kafenin önündeki masalarda öğrencilerin bile bulunduğunu belirterek, “Onlar olsaydı bildirme bir iki 5-6 kişiyi altına alabilirdi. Burada oturan vatandaşlar üstelik başlık kırıldığı amacıyla kurtuldular. Komütatör masaya vurunca sırça ve konu ortada kaldılar. Kadeh ve kapının kırılmasıyla kurtuldular.” dedi.

Share: