Becerikli oyuncu Musa Uzunlar, alışılmadık ayrımsız diziyle seyirci karşısına çıkıyor

Nümayiş aldığı projelerdeki başarısıyla adından sıkça alay ettiren çevrimli oyuncu Musa Uzunlar, ayrıntılı bire bir aranın peşi sıra ekranlara et kafalı dönüyor. Uz ismin, meydan alacağı proje bile mahsus oldu.

FARKLI BİR ROLDE OYNAYACAK

Musa Uzunlar’ın ‘Hayatımın Şansı’ ünlü diziyle ekranlara döneceğini söyleyen gazeteci Arif Müstakil, yazısında şu ifadelere saha verdi: “Kurtlar Vadisi Pusu’da ve Kurtlar Vadisi Gladio beyaz perde filminde canlandırdığı İskender Şişman karakteri ile açık çevrelerce maruf Musa Uzunlar, göstergeç ekranlarında sonuç adına ‘Bir Annenin Günahı’ ünlü dizide görk almıştı. Uzunlar, FOX TV’da yayınlanacak ‘Hayatımın Şansı’ adlı diziyle ekranlara bölüm yapmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Alican Yücesoy ve Şifanur Gül’ün paylaşacağı kol, siktirici kızıyla gelişigüzel hayata tutunmaya müteharrik ve benzeri üçgenle sınanan Yunga’nın etrafında dönecek. Temel ilginç noktaya ati olursak; Bugüne büyüklüğünde genelde genelde hisse senedi ve mafya dizilerinde görmeye alıştığımız Musa Uzunlar’ı bu defa koygun dozu efdal ayrımsız projede izleyeceğiz. Kendisi üzerine toplumsal medyada ‘mafya babası rolü amacıyla doğmuş’ benzetmeleri yapılan Uzunlar, bu nöbet sevenlerini parçalanmamış anlamıyla hırçın yer yapacak…”

Share: