Beklenti Özdağ: Geri Mürekkep Arap Emirliği Büyükelçisi’ne Tıpkı Resmi Kitap Yazarak, Galebe Partisi Genel Başkanı ve Milletvekili Kendisine Ülkesini Müzakere…

Galibiyet Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, bugün TBMM’bile yaptığı basın toplantısında “Geçmiş Müttehit Fellah Emirliği Büyükelçisi’ne ayrımsız resmi pusula yazarak, Utku Partisi Umumi Başkanı ve mebus olarak ülkesini çıkmak istediğimi bildirdim. Bu müzakere sırasında Sedat Peker ile görüşeceğimi rapor ettim. SELIM Öğür’nin ziyaretimi ve Peker ile görüşmemi çalmak üzere balaban çabalama harcayacağını biliyorum. Ancak Birleşik Arap Emirliği yöneticilerinin bu baskılara boyun eğmeyeceğini imge ederim” dedi.

Galibiyet Partisi Umumi Başkanı ve İstanbul Milletvekili Beklenti Özdağ, bugün TBMM’de matbuat toplantısı düzenledi. Özdağ, Müttehit Zenci Emirlikleri (BAE) Büyükelçiliği’ne benzeri resmi mektup yazdığını ve musahabe sırasında Sedat Peker ile ahbaplık etmek istediğini belirtti.

Özdağ şöyle konuştu:

“Amasya/ Taşova, Çambükü köyü arazilerinin Birleştirme Uran Bölgesi’ne verilmesi üzere tıpkısı mücahede gerçekleştirilmiştir. Çambükü köyü tarımsal üretimin faziletli tıpkı verimle gerçekleştirildiği ayrımsız köyümüzdür. Çambükü köyü varlıklı, coğrafi işareti olan, bamya üretiminde 65 titrem üretimle ülkemizin mahdut bamya istihsal merkezlerinden birisi olan aynı köydür. Bu köyde aktif insanlarımız yaşamaktadır. Köyde kıraathane bile yoktur zira kimsenin kahveye gitmeye vakti yoktur.

“İŞ MAKİNELERİ İLE KÖYÜ BASTI. İŞ MAKİNELERİ İLE EKİLİ TARLALAR VE ÜRÜN AĞAÇLARI TAHRİP EDİLDİ”

Tıpkısı müddet önceki köyün arazilerinin ellerinden alınarak Organize Sanayi bölgesine verilmesine alın sâdır Çambükü köylülerinin daveti üzerine köye benzeri ziyarette bulunmuştum. Çambükü Köylüleri, arazisinin elinden alınmamasını ve mübarek tarım arazisinin organize uran bölgesi üzere kullanılmamasını dilek ediyor. Bu dosdoğru taleplerine bindi oldum. Hoşgörüsüz ile il ortada laf mahkemeye taşınmış.  Murafaa bitmeme ederken 20 Ilk Teşrin sabahı Güllabi, hareket makineleri ile köyü bastı. İş makineleri ile ekili tarlalar ve kâr ağaçları fek edildi.

“KAFAYA BAKIN. ‘ÜRETMEYİN’ DİYOR.  ‘EVDE OTURUN AYLIK VERELİM’ DİYOR”

Köylüler ağır şekilde zedelenmek edildi. Dümbelek kadınlar cop ile dövüldü. Bunlar bamya üretmeye sürmek talip, Türkiye’ye katkıda bulunmak talip insanlar. Yaralananların hastanelere sevki engellendi. Taşova Cesamet Hastanesi yaralıları kabul etmedi. Amasya Valisi Mustafa Masatlı kendisini görüşme eden köylülere ise şöyle demiş; “Ne oldu bu büyüklüğünde uğraştınız da? Ne elde ettiniz? Da bir dahi Beklenti Özdağ’ı getirdiniz. Ben birlikte filhakika o şerefsizden tek hoşlanmam. Boşuna uğraştırıyorsunuz. Tarımı bırakın evde yaşlılara bakın size mahiye bağlayalım” demiş. Kafaya bakın. ‘Üretmeyin’ diyor.  ‘Evde oturun maaş verelim’ diyor.

“SENİN BAKANIN DAHI KÜFRETTİ FAKAT SONRADAN POLİSİN ARKASINA SIĞINDI”

Şundan eminim. Mustafa Masatlı bu basın toplantısı üzerine aynı izah yaparak “Ego böyle bire bir rapor kullanmadım” diyecek. Ego Mustafa Masatlı’ya değil, olayın şahidi 4 hoşgörüsüz kadına inanıyorum. Mustafa Masatlı, bire bir Türkiye Cumhuriyeti yurttaşına hakaret edemezsin. Tıpkı siyasi parti umumi başkanı ve milletvekiline hakaret edemezsin. Sen birlikte biraz yürek var ise çık ortaya bu lafını benim yüzüme söyle. Senin bakanın de küfretti fakat sonradan polisin arkasına sığındı. Şimdi Amasya’ya gelsem sen da valiliğe saklanıp, polisin arkasına sığınacaksın. Sen kafasız kadınları jandarmaya dövdüren aynı valisin.

“SEDAT PEKER AÇIKLAMALAR YAPMAYA BAŞLAYINCA TÜRK HALKININ YOLSUZLUKLARIN BOYUTU İLE İLGİLİ BİLİNÇ SEVİYESİ YENİ BİR SEVİYEYE ULAŞMIŞTIR”

Ülkemiz 2 yıldır balaban ayrımsız usulsüzlük sarmalı zarfında. Bu yöntemsizlik sarmalı o kadar şişman kim, ülkemizin yaşadığı yoğun kazançlı krizin nedenlerinden birincisi sığınmacılar amacıyla harcanan 144 bilyon dolar ise, ayrıksı nedenlerinden birisi dahi hiç nasıl yöntemsizlik ekonomisidir. Uluslararası Şeffaflık Örgütü 2021 yılı usulsüzlük raporundan, Türkiye son 10 yılda genişlik çokça benek kaybeden ülkeler beyninde düz aldı. ve 38 puanla 180 büyüklük beyninde 96. sıraya düştü. Fakat serencam 20 yolda gerçekleşen yolsuzluklar ile ilgilendiren halen Bir Fellah Emirlikleri’nde kâin Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı Sedat Peker meşruhat yapmaya başlayınca Türk halkının yolsuzlukların boyutu ile ilişkin bilinç seviyesi yeni ayrımsız seviyeye ulaşmıştır. Soygunun boyutları ve yaygınlığı elan mebzul anlaşılmıştır.

“PEKER’İN KONUŞMASININ ENGELLENMESİ İÇİN MİLLİ MESELELERDE TAVİZ VERMEYE HAZIR OLDUKLARINI BIRLIKTE DÜŞÜNÜYORUM”

Sedat Peker kendisinin birlikte değişik vesileler ile ifade ettiği kabilinden AK Öğür karşıtı kendisine tanıtmaz. Bilakis YANLIŞSIZ Öğür’ye mufassal yıllar bindi olmuştur. Bundan âlem Sedat Peker’in açıklamaları kudret karşıtı ve nüfuz yanlısı degaje el kesimlerinin desteğini almıştır. Peker’in açıklamaları ilkin DÜRÜST Öğür’nin kirlenmiş yöneticileri oluşmak üzere, bittabi kirlenmemiş YANLIŞSIZ Partili yöneticiler dahi vardır, kısır kudret elitinde nazik ürkü yaratmıştır. DOĞRU Fırka iktidarı, Sedat Peker’in konuşmasını çalmak amacıyla balaban bir uluslararası boyutu olan kampanyanın bazı bazı suikast iddialarına büyüklüğünde ulaşma ihtimali olduğu kamuoyunda duyulmuştur. Peker’in konuşmasının engellenmesi amacıyla milli meselelerde ödünleme vermeye amade olduklarını de düşünüyorum.

“SEDAT PEKER’İN TANIK KORUMA PROGRAMI KAPSAMINDA TÜRKİYE’YE GERİ DÖNMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ”

Utku Partisi’nin sığınmacıları ülkelerine çekmek dışında tıpkı politikası olmadığının Saray rejimi ve yara tehalüf eliyle iddia edildiğini görüyoruz. Meğerse bizim gerçekleştireceğimiz programlara Topluluk İttifakı ve Budun İttifakı’nın hayalleri birlikte yetmez. Elden mülteci ve kaçakları vatanlarına kalın kafalı yollamakla kalmayacağız. Usulsüzlük sonucu elde edilen ve Türkiye’den kaçırılan paraları da Türk Milleti’ne izansız çevirmek için ülkemize getireceğiz. Bu çerçevede yolsuzluğun boyutlarını arz gür bilenlerin başında gelen Sedat Peker’in tanık siper programı kapsamında Türkiye’ye et kafalı dönmesini sağlayacağız. Ayrıca Sedat Peker Türkiye’ye gabi dönmeden evvel kendisi ile Mürekkep Fellah Emirlikleri’nde görüşmeyi, kendisi ve ailesinin kâin durumunu durumunda görmeyi gönül ediyorum.

“SELIM PARTİ’NİN ZİYARETİMİ VE PEKER İLE GÖRÜŞMEMİ ÇALMAK İÇİN BÜYÜK CEHT HARCAYACAĞINI BİLİYORUM”

Bu amaçla geri Birleşik Zenci Emirliği Büyükelçisi’ne aynı resmi betik yazarak, Galebe Partisi Genel Başkanı ve mebus olarak ülkesini gezmek istediğimi bildirdim. Bu konuşma sırasında Sedat Peker ile görüşeceğimi anlatım ettim. DOĞRU Fırka’nin ziyaretimi ve Peker ile görüşmemi çelmek için iri çaba harcayacağını biliyorum. Fakat Mürekkep Zenci Emirliği yöneticilerinin bu baskılara üzeri eğmeyeceğini rüya ederim.”

Share: