Bilecik Belediyesi otobüs kullanacak avrat güdücü arıyor

Bilecik Belediye Başbuğ V. Melek Cıda Subaşı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) vasıtasıyla belediyelerine kazandırılan otobüsün direksiyonuna geçip sınav sürüşü yaparak, “‘Otobüsümüz için kadın sürücüler aramaktayız” dedi.

Vadi Park’taki düzenleme çalışmalarında incelemelerde mevcut Başbuğ V. Ferişte Cıda Subaşı, elan sonradan otobüs direksiyonuna geçti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Bilecik Belediyesine otobüs kazandırıldığını hatırlatan Başkan V. Subaşı, “Öncelikle İstanbul Büyükşehir Şehremini Ekrem İmamoğlu ve ait bilcümle birim yetkililerine teşekkür ediyorum. Otobüsümüzün bugün imtihan sürüşünü yaptık. Aracımızı, vatandaşlarımızın güzelce hizmet alacağı alanlarda kullanıma sunacağız” dedi.

“Direksiyona geçecek karı sürücüler arıyoruz”

Başbuğ V. Subaşı ayrımsız müjdeyi yüklemek istediğini anlatarak, “Otobüsümüz amacıyla kadın sürücüler aramaktayız. Başvurularınızı Belediye Başkanlığımıza yapmanızı rica ediyoruz. Otobüsümüzün antrparantez çok fena hâlde ayrımsız detayı var. Mânialı vatandaşlarımızın ferah ferah kullanabileceği şekilde tıpkı özelliği var. Bu de yüzümüzü güldüren komple bire bir tafsilat oldu. Şehrimize ve vatandaşlarımıza aynalı ve güzel olsun” diye niteleyerek konuştu. – BİLECİK

Share: