Birey Bitirim ile yollarını ayrılan Diletta Leotta, Beşiktaş’ın eski kalecisine gönlünü kaptırdı

Aynı ahit oyuncu Birey Yaman’la birlikte olan İtalyan spiker Diletta Leotta’nın büyük patırtılı getiren ilişkileri sabık yıl sona ermişti. Fert Yaman’dan sonra iki sevgilisi elan olan güzel spikerin serencam sevgilisinin ise Beşiktaş’ın ve Liverpool’un bozuk kalecisi Loris Karius oldu.

AŞK POZU GELDİ

Diletta Leotta, içtimai medya paylaşımıyla kullanılmamış aşkı Karius’la aşkını car etti. Karius da benzeri pozu paylaşarak aşkı doğruladı.

“BİRKAÇ HAFTADIR TAKİPLEŞİYORLAR”

İtalyan dergisi Gente şaşırtı ahzüita hakkında şu yorumu yaptı: “Biraz haftadır Instagram’birlikte birbirlerini izleme ediyorlar ve anca görünüyor kim, ikisi ortada şu anda duygusal ilişkilerinin yanı sıra, anahtar eğitimi konusunda ayrımsız veriş var. Şu anda güzelce anonsör İngilizcesini yetiştirmek üzere çalışmalarını yoğunlaştırmış üzere görünüyor. İşi bunu gerektiriyor ve bu tıpkısı profesyonellik meselesi. Amma demincek, söylentiler ışığında, kendinize şunu sorun: dilsel zenginleşmenin arkasında ihtimal birlikte kalbin sınırlarını tevsi arzusu kabil mi?”

HUSUSI DIRIMSEL ÇOKÇA KONUŞULMUŞTU

Beşiktaş’ta gösterdiği performansla büyük eleştirilere maruz küsurat ve minval giydiği 2019-2020 sezonunun böylecene takımdan ayrılan Loris Karius’un hususi hayatı bile çok konuşulmuştu. O zaman ünlü Alman misal Sophia Thomalla ile gelişigüzel olan Loris Karius, sevgilisiyle sık sık kameralara yakalanıyordu.

Share: