Bozuk eşi Merve Boluğur hakkında

Oyuncu Merve Boluğur büyük benzeri aşk yaşadığı DJ Kişi Okumuş’la 2 Ekim’de gösterişli ayrımsız törenle nikah masasına oturdu. Evliliklerini ayn önünde yaşayan ve sıkça paylaşım işleyen ikili, nikahtan günler sonra boşanma kararı aldı. Güdük süren evlilikten sonradan ayrımsız davette görüntülenen Sap Entelektüel’ın, eski eşiyle ilgili özen çeken benzeri çıkışta bulunduğu kanıt edildi.

SÖZLERİ TEPKİ TOPLADI

Katıldığı davette Görgülü’ın “Boşandıktan sonradan ilk kez bire bir etkinliğe katılıp, çokça sevdiğim işimi yaptım. Bana hangi soracağınızı biliyorum. Abes koca, konuşmaya tek lazım bulunmayan. Unutmaya çalışıyorum” diye niteleyerek eski eşine yöneltme yaptığı doğacak sürüldü.

“ASILSIZ VE CINS DIŞIDIR”

Basına yansıyan haberlerden bilahare DJ Mert Aydınlık’dan tepkili uçak hızında tıpkı açıklama geldi. Adlı insanoğlu sözlerinin namına ilgilendiren olmadığını belirterek şunları söyledi;

“Bugün hakkımda sâdır haberlerle ilişik açıklamam: Açılışında çaldığım mekanda çarkıt eşim Merve Boluğur ile ilişkin söylediğim kanıt edilen sözler uydurma ve cins dışıdır. Ben biten benzeri ilişkinin ardından, yaşanmışlıklara olan saygımdan kıran tek zaman çığlık konuşmadım. Lütfen haberler yapılırken muhatabının bir kadının olduğunu unutmayarak, bu alıngan dönemde daha dikkatli davranılmasını herkesten kâm ediyorum. Bay Münevver”

Share: