CHP milletvekilleri Havza’da sivil cemiyet örgütlerini musahabe etti

CHP milletvekilleri, Havza’üstelik sivil toplum örgütlerine ziyarette bulundu.

CHP İstanbul Milletvekilleri Emine Gülizar Emecan ve Bakan Cihangir İslam, Tokat Milletvekili Bayrı Durmaz, Amasya Mebus Mustafa Tuncer ve Samsun Saylav Kemal Ağabey, Toprak’birlikte esnaf odaları ve sivil topluluk örgütlerini ülfet etti.

Mıntıka Tecim ve Uran Odasını (TSO) musahabe ederek Divan Başkanı Mustafa Başaran ve Yönetim Kurulu Komutan Vekili Yakup Akekin ile görüşen CHP heyetine Nahiye Kombinasyon Sanayi Bölgesi karşı bilgelik verildi.

Saylav Durmaz, CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun programının 31 Ağustos Çarşamba haset Nahiye Atatürk Evi ziyaretiyle başlayacağını belirterek, “Henüz sonradan Vezirköprü ilçesinde sivil sosyete örgütlerinin başkanları ve muhtarlarla buluşacak. Toprak, Cumhuriyet Altını tarihi ve Milli Savaş için eke ayrımsız meydan. Sayın Umumi Başkanımız da bunu önemsiyor.” dedi.

Milletvekilleri, elan sonradan Havza Madeni İşler Esnaf Odası, Havza Kahveciler Esnaf Odası, Mıntıka Bakkal, Bayii ve Manavlar Esnaf Odası, Bölge Muhtarları Derneği, Toprak Esnaf ve Sanatkar Yüreklilik ve Kefillik Kooperatifi, Kesim Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile evcil gazeteyi ülfet ederek, Kılıçdaroğlu’nun programına davet etti.

Share: