Cıvıl Cıvıl sililik işçisi hem işini yapıyor hem de keyfince eğleniyor

Kalabalık arılık işçisi hem işini yapıyor hem dahi keyfince eğleniyor

Günahsızlık işçisi Karakaya’nın düğünde dans ettiği ve koşarak mesaisine anlayışsız döndüğü anlar sosyal medyada ilgi gördü

AKSARAY – Aksaray Belediyesi’nde günahsızlık işçisi olan Hamit Karakaya, mesaisinde hem temizliğini yapıyor, hem birlikte kulağındaki kulaklıkla dinlediği enstrüman eşliğinde dans edip herkesi neşelendiriyor. Sililik esnasında gördüğü düğüne de katılan Karakaya sahnede herkesin gözünü kamaştırırken, derakap peşi sıra devam eden saffet arabasına binip ayrılıyor.

Aksaray Belediyesi’nde arılık görevlisi namına çalışan Hamit Karakaya neşesiyle herkesi neşelendiriyor. Günahsızlık görevini yaparken oynayıp dans eden Karakaya işini tınlamalı ayrımsız kuzuluk getirerek hem kişi hem de takım arkadaşlarını neşelendirip eğlendiriyor. Karakaya’nın dans ederek çalıştığı esnada çekilen acemi görüntüleri içtimai medyada bile okkalı bent gördü. Aksaray Şehremini Evren Dinçer de Karakaya’ya kulaklık dürü ederek çalışmasında başarılar diledi.

İşini bayıla bayıla yaptığını tamlayan kovanlık görevlisi Hamit Karakaya, “İşimi bayıla bayıla, gönülden, yürekten yapıyorum. İşimi sevdiğim için milletin neşesini üstelik yerine haberdar etmek üzere, moral vermek üzere ve Aksaray’ımızı lanse etmek için yapıyorum. Çokça güzelce benzeri ruh, gururlanıyorum. Herkesin benimle hava duymasından çok hoşlanıyorum. Allah herkesten razı olsun. Ekip arkadaşlarım birlikte benimle gelişigüzel neşeleniyor, benimle çalım duyuyor. Benimle birlikte neşelenmeye çalışıyor. Yer azından stresli olmuyoruz, bunluk olmuyor. Hareketli ve güle oynaya işimi tertemiz güzelce bire bir şekilde yapıyoruz. Kimseden şikayet gelmeyecek şekilde işimizi yapıyoruz” dedi.

Share: