Dünyaevi İtirafıyla Şaşırttı!

Mekandan evvel adına Zehra Çilingiroğlu ve Helin Avşar çıktı.

Mekandan elan geç saatlerde bozuk eşi Kayaç Çilingiroğlu ile birlikte sâdır Görüntü Avşar, muhabirlerle konuştu.

Afşar, “Alışılmış bire bir eş yemeği oldu. Kayaç bugün bizi yine çok güldürdü” dedi.

Geçtiğimiz günlerde kızı Zehra’nın çocukluk arkadaşının nikahına giden ve orada çekildikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Afşar, o tün ile ilgilendiren konuştu.

“EVLENECEK OLMASINA KENDİMİ ALIŞTIRDIM…”

Afşar, “Çok fena hâlde geçti. İlk kat bizim arkadaşlardan birinin çocuğu evleniyor. Zehra’dan yaşça iri ama ‘eyvah!’ dedim. Çok ağırlık ayrımsız durummuş kız evermek. Ne yapacağız? Ego kendimi Zehra’nın evlenecek olmasına alıştırdım ama karşı karşıya gelince az buçuk yoğun geldi.” dedi.

HÜLYA AVŞAR KİMDİR?

10 Teşrinievvel 1963’te Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya gelmiştir. Cesamet ve Emral Afşar’ın evvel çocuğudur. Helin ve Leyla adında 2 kız kardeşi elan vardır.

Anne ve babası Ankara’da görevli yerine çalıştıkları amacıyla çocukluk yıllarını Ayvalık’ta geçirdi. Liseyi bitirdikten sonra 1979 yılında Mehmet Tecirli ile gelişmemiş devamlı aynı evliliği oldu. Boşandıktan sonradan İstanbul’a yerleşen Hülya Afşar, 1983 yılında Bulvar Gazetesi vasıtasıyla düzenlenen Kainat Görk Yarışması’nda birincilik aldı. Fakat devrisi çevrim tıpkısı gazetede elan başlangıçta evlilik yaptığı haberi yayınlanınca, kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle tacı hoşgörüsüz makbuz. Yarışmadan sonra reklam filmlerinde görüldü. 1983 yılında “Yasak” filmi ile oyunculuğa geçmiş adımını attı. Bu film onun için dönüm noktasıydı.

1980’ların böylece enstrüman dünyasına hamle atan Avşar, assolist olarak sahnelerde yerini aldı. Enstrüman eğitimi aldıktan sonra ev içi ve ev dışı konserler verdi. 1993 yılında, “Sevginin Gücü” dizisinde oynamasının peşi sıra, 1995’de “Süper Kader “, 1998’bile “Ilenç Tıpkı Varlıklı Olsam”, 2000’de “Savunma” dizisinde cafcaf aldı. 2004 senesinde, “Zümrüt” ve “Kadın İsterse” dizilerinde oynadı. 2006 yapımı “Eş Severse”nin birlikte, “Anadolu Kaplanı” dizisinde de konuk oyuncu kendisine alengir aldı. Medyapım eliyle, talk show formatında yayınlanan Hayal Avşar Show, evvel dijital reji ile çekilen show programı olma özelliğini taşımaktadır. 2000 yılında öz adını haiz “Görüntü Dergisi”ni çıkarmaya başladı. Ağırlıklı adına spor dallarından tenise devir ayırıyor.

Avşar, Mehmet Tecirli’nin peşi sıra ikinci evliliğini, 1997’da üç aylık hamileyken, iş kadını Kaya Çilingiroğlu ile Paris’te gerçekleştirdi. 2005 yılında, “üzücü geçimsizlik nedeniyle sülale birliğinin sarsıldığı” gerekçesiyle bir tane celsede boşanan Görüntü Avşar Kayaç Çilingiroğlu çiftin kızları Zehra’nın velayeti Rüya Afşar’a verildi. 2009 – 2012 yıllarında Dünya Ilıcalı vasıtasıyla hazırlanan “Kabiliyet Sizsiniz Türkiye” yarışmasında yargıcılar kurulu üyeliği yapmıştır. 2015 yılında “Yükselen Nasip” Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’birlikte başlayan yarışma programında jüri koltuğunda oturdu.

12 Kasım 2015 tarihinde Film Yıldızı TV’de başlayan, “Kösemen Melik” dizisinde kayran almıştır. 2017 yılının Karı ayından itibaren Star TV’bile “Bire Bir Imge Avşar Sohbeti” ünlü izlence yapmaya başladı. 2018 yılında “Selfie” ünlü fars filminde oynadı fakat sinemalarda gösterilen film beklenilen dönüşü alamadı. 2019’da “Saymadım Kaç Sene Oldu” adlı albümünü sevenlerine sundu. en son Fox TV’bile yayınlanan “Masumiyet” dizisinde azamet aldı.

Share: