Dursun Özbek’i annesi son yolculuğuna uğurlandı! Cenaze törenine politika ve spor dünyasından dokuz canlı çokça âdem katıldı

Geçmiş hayatını kaybeden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in annesi Kezban Özbek amacıyla Uzun Afet Yolal Camii’nde cenaze merasimi düzenlendi.

SİYASET VE SPOR DÜNYASI CENAZE TÖRENİNE AKIN ETTİ

Cenazeye TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve DOĞRU Fırka İstanbul Saylav Akif Çağatay Tığ, İstanbul Büyükşehir Şehremini Ekrem İmamoğlu, Galatasaray bozuk başkanları Faruk Süren ve Burak Cevahir, Galatasaray Sedir Müesses Başkanı Aykutalp Derkan, Fenerbahçe Başkanı Şanlı Antrenör, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, İstanbul Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Adana Demirspor Başkanı Maksat Sancak, Türkiye Futbol Federasyonu Başbuğ Vekili Yusuf Günay, Galatasaray bozuk beceri direktörleri Fatih Terim, Mustafa Denizli ve Hamza Hamzaoğlu, solgun-kırmızılı yöneticiler ile merhumenin ailesi, sevenleri ve familya dostları katıldı.

FATİH TERİM, DURSUN ÖZBEK’İ SARILARAK TESELLİ ETTİ

İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kezban Özbek, Aşiyan Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine katılmak için Bodrum’dan İstanbul’a mevrut Fatih Anlam, Dursun Özbek’i sarılarak avunç etti.Share: