DÜRÜST Parti’li Çankırı “Vefa Buluşması” programına katıldı

DOĞRU Öğür İzmir Saylav Ceyda Ayrılamaz Çankırı, “Vefa Buluşması” programı kapsamında eski dönemde toprak ve ilçe yönetimlerinde fariza düz partililerle tıpkı araya geldi.

DOĞRU Fırka İzmir İl Başkanlığından yapılan açıklamaya bakarak, Karşıyaka’da “Retrospektif Defa Arkadaşlarımızla İstişare ve Istimara Toplantısı” düzenlendi.

Açıklamada görüşlerine kayran verilen Çankırı, esbak dönemlerde mülk genel meclisi üyeliği eden kurum mensuplarıyla benzeri araya gelmelerinin önemine değinerek, “Kıymetli büyüklerimizin tecrübelerini dinliyoruz ve deneyimlerin aktarılmasına büyük önem veriyoruz.” ifadesini kullandı.

İzmir’e iktidarları sürecinde koskocaman eserler kazandırdıklarını tamlayan Çankırı, 2023 seçimlerinin haddinden fazla makro olduğunu vurguladı.

Programı düzenleyen İzmir İl Başkanlığı’na teşekkürname fail Çankırı, şunları kaydetti:

“Unutmayalım kim bu bizim için haddinden fazla koskocaman aynı sav, şu anda ortaya konulan oyun çabucak 6’lı masa değil, masanın altından masayı yönetenler ve Cumhurbaşkanımıza oynanan oyunların sizlerle üstesinden geleceğiz. Ben inanıyorum kim sizlerin üstelik desteğiyle ilk 2023’te sonradan bile 2024’te muvaffakiyetli olacağız.”

Asalet Yüksek Sonsuz üstelik, “vefa buluşmaları”nı 2019 yılından bu yana sürdürdüklerini aktardı.

Sonsuz ilerleyici süreçte toprak buluşmaları kapsamında eski dolaşma mahalle başkanlarıyla üstelik ayrımsız araya geleceklerini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan vefaya çok ehemmiyet veriyor. Kendileri 20 yıldır, ülkemize, milletimize ve ideallerimize hizmet ediyor, vefa gösteriyor. Deminden geçenek bizde, milletimize hizmet etmeye devam edecek Cumhurbaşkanımıza vefa borcumuzu ödeyeceğiz ve 2023’te baştan Reisicumhur seçtireceğiz.”

Share: