Emekliye ayrılan pedagog, “Emek hayatımda çalışmalarımda bezginlik duymadım”

Zonguldak İl Afiyet Müdürlüğünde tafsilatlı yıllardan bu tarafa Bölüm Müdürü ve Eğitimci adına görev yapan Esin İlhan’a zahmetli olması dolayısıyla mücahede arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.

Merkez Orduevinde düzenlenen veda yemeğine İl Afiyet Müdürlüğü Keyif Hizmetleri Başkanı Dr. Bilal Ardıç Rakısı, Başbuğ Yardımcısı Aydınlık Şanlıoğlu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Yüzü Sıcak Köktürk’ün yanında çok sayıda sağlık çalışanları veda yemeğine katıldı.

Daha sonradan Ilham İlhan’a liyakatli hizmetleri ve çalışmalarından âlem Esenlik Hizmetleri Başkanı Dr. Bilal Cin marifetiyle onurluk arz edildi. Zat namına planlı bu düşündürücü veda yemeğinde tıpkı enformasyon yapan Ilham İlhan şöyle dedi:

“Göreve başladığım geçmiş günkü heyecanı görevimi bitirdiğim şu anda birlikte hissediyorum. Başarının bildirme eke nedeni kişinin işini şerait ne olursa olsun bayıla bayıla atlaya zıplaya yapmasıdır. Faaliyet sürecinde farklı mesail, güçlükler, müşkülat ve eşhas olacaktır. Hakeza durumlarda moralinizi nakzen şikayet eden can oluşmak adına çözüm odaklı kişiler olmalıyız. Say hayatımda çalışmalarımda fütur duymadım, iyi ilgiler geliştirdim, insanları sevdim, kol çalışmasına inandım ve derece verdim. Kurumsal muvaffakiyet ve kişisel başarımda yeryüzü büyük etken alay malay özveri ile çalıştığım mücahede arkadaşlarım oldu. Hepinize kudretli tıpkı faaliyet hayatı, metrukiyet zamanınız geldiğinde de bahtiyar tıpkı veda diliyorum. Şurası unutmayın kim; ihtiyacınız olduğunda bilcümle yanınızdayım, yolunuz boş rastgele molekül gönlünüzce olsun.” – ZONGULDAK

Share: