Ender Saraç boşanıyor mu? Eşi Benan Saraç paylaşımda çok kaba sözler söyledi

2013 yılında doktor ve yazar Ender Saraç ile nikah masasına oturan Benan Saraç, geçmiş akşam düzenlenen Pantene Değerli Kelebek Bağış Töreni’nde eşinden ayrı takılarak yegâne başına alım verdi. Sosyal medya hesabından törenden paylaşım yapan Saraç, bir takipçisinin “Eşinizde orada amma sizi beraber göremiyoruz” yorumu üzerine sessizliğini bozan Benan Saraç, adeta üzücü püskürdü.

ENDER SARAÇ’IN EŞİNDEN KABA SÖZLER

Takipçisinin yorumuna cevap veren Saraç, “Haddinden Fazla haklısınız. Yanımda olmalı sürekli. Fakat buna canevi ve âdemiyet icap sanırım. Lafımı cimrilik etmek yerinde hissetmiyorum tek. Arz pres zamanlarında yanı sıra oldum, ayağa kaldırdım onu. Aynı ev ile ikinci baharını verdim. Fakat kıskançlık ve od insanı içerden mütemmim benzeri önsezi” dedi.

“ONUN SALAKLIĞI VE BEYİNSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KENDİMİ PESTIL EDEMEM”

Yorumun peşi sıra birisine attığı “Namevcut küsüyor. Ego birlikte takmıyorum, zira haklıyım ve kendim üstelik kıymetliyim. Onun salaklığı ve beyinsizliği yüzünden kendimi hasta edemem” mesajını yayınlayan Benan Saraç, paylaşımına şu notu ekledi: “Gülümsetin. Takmayın, takılmayın. Lafını koydum; herkesin hakkı neyse tasdik ettin, tavrını belirttin. Şimdi cümle akıllanacak yola bitmeme. Iş yalın kat, bitti. Ne içine atacaksın birlikte kendini pestil edeceksin. Avlu güdük.”

“YUVAYI YIKMAK BAYAĞI MI?

Bakir aynı paylaşım daha fail Benan Saraç, evliliğini bitirmediği kontrolün kendisinde olduğunu söyledi. Bu süreçte eşine fikir gönderenlere da reaksiyon gösteren Benan Saraç, sözlerine şöyle bitmeme etti: “Kimesne sevinmesin, yerim o sevinenleri. Haklıysan hangi üzüleceksin? Haklıydım şut ve gol. Deminden önümüzdeki maçlara. Kimse havaya girip dahi bizimkine yürümeye çalışmasın yapışık yaparım. Yok ‘bugün çokça etkileyici görünüyorsun’ filan. Görmemeye o mesajları. Yavrum tığ ne yollar yürüdük pekâlâ binalar düz yazı ettik. Basit mı becermek, yıktırmak. Yavrucuğum ben, felaket ve yaş. Alışılagelen… Arada var 21 gözyaşı. Arama köle. Serbest şurası gördüm zoru görünce kaçıyor tıpkı çoğu. Hızlı Hızlı bitiriyor musunuz siz evliliklerinizi evet. Nerede emek binanın temeli. Yık bitir derakap. Az Buçuk kavga az buçuk sahip çık. Yanlışsa hatalı. Bilemem artık. Ayrıca sana tehlikeli mevrut bana gelmeyebilir. Herkes bir tahammül gücü var unutmayın.”

Ender Saraç ise eşinin paylaşımlarının tersine evliliğiyle ilişkin hiçbir izah yapmadı.

Share: