Eski sevgilisini öldürerek ormana gömen güç şarkıcı ve benzeri Seçil Maraba çıktı

İstanbul İl Bitirmiş Komutanlığı ekipleri; Sancaktepe’de ormanlık alanda elleri ve ayakları angaje kimliği belirsiz tıpkısı eş cesedi bulunduğu ihbarını aldı. Güllabi fenomen yeri tetkik ekipleri; yalan toplamaya sâdır benzeri ailenin fark ettiği ayvaz cesedinin inç izinden kimliğinin S.S. olduğunu belirledi.

ESKİ SEVGİLİSİ GÖZALTINA ALINDI

Yapılan evvel incelemenin arkası sıra, ailesiyle bağlanak kuruldu ve maktulün Tokat’ta eğleşme ettiği, fakat kendisinden bilgelik alınmadığı üzere ailesi aracılığıyla kayıp ihbarında bulunulduğu tespit edildi. Öldürülen S.S.’nin İstanbul’da görüştüğü kişilerin ifadeleri, kullandığı içtimai iletişim araçları hesapları ve PTS (Plaka Tanıma Sistemi) üzerinden öldürülmeden esbak bildirişim ve debi trafiği belirlendi. Olayda şüphesi olduğu değerlendirilenlere müteveccih adına 4 ayrı adreste eş anlı taharri fail Bitirmiş ekipleri; S.S.’nin sakat kız arkadaşı Seçil Çiftçi’nin çelişkili ifadelerinden şüphelendi.

*#arabaslik*1325*#arabaslik*

Sınır D Anne Haber’de düzlük alan habere bakarak, sakat sevgilisini öldürerek camit bedenini ormanlık alana bıraktığı ileri sürülen dirilik menent ve şarkıcı Seçil Çiftçi artık. Çiftçi’nin kendisiyle mutabık olmak talip koca arkadaşı eliyle sık sık huzursuz edildiği ve kapısına dayandığı ileri sürüldü.

*#arabaslik*1986*#arabaslik*

Eski sevgili akıbet kez eve geldiğinde bu öğün Seçil, onu derun aldı. İkili konuşmaya başladı ama danışma teferruatlı sürmedi. Tartışmaya dönen konuşmada Seçil, sandalyenin fay çipo bacağını aldı ve çarkıt sevgilisine tekraren vurdu. Güre adam, olay yerinde hayatını kaybederken Dikici babasından arkalama istedi. Cet ile kızı elleri ve ayakları angaje cesedi ormanlık alana götürdü.

Model ve hanende Seçil Maraba’yi yaptığı içtimai medya paylaşımları ele verdi. Suçunu itiraf fail Çiftçi babasıyla bu arada yakalandı.

Ormanda cesedi mevcut gencin, bozuk kız arkadaşı eliyle öldürüldüğü ortaya artık

Share: