Esmer yollarında format

Karaca yollarının yapım, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde tehlikeli gidilmesi, trafik belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün defa durumu bültenine bakarak, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolu’nun Gelibolu Güney- Lapseki kavşakları 1-3. kilometrelerinde, 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadüklerindeki hizmet ve tamir çalışması cihetiyle gelişigüzel iki yönde salim şerit ve dernekevi namına sol abdestbozan trafiğe kapatılıyor.

Toprakkale- İskenderun (TİS) Otoyolu’nun Payas-İskenderun kavşakları 3-6. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları dolayısıyla Adana istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Hatay istikametinden iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor.

Ankara Kasaba Otoyolu ayrımı-Ankara- Kırıkkale yolunun 25-27. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla Ankara-Kırıkkale ve Kırıkkale-Ankara istikametlerinde abdestbozan daraltması yapılıyor.

Adapazarı-Glokom yolunun 40-42. kilometrelerindeki imal çalışmaları cihetiyle ulaşım Karasu istikametinden iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Aksaray- Ortaköy yolunun 9-11, Ceyhan-Çukurköprü yolunun 35-42. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Karabük- Eskipazar yolunun 0-1. kilometrelerinde (Kardemir Kavşağı) uç düzenleme çalışmaları zımnında ulaşıma mukassem yolun ayrımsız bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

Çatalzeytin-Türkeli-Ayancık yolunun 32-36. kilometrelerinde (İkisu Köprüsü) toprak kayması tashih çalışmaları cihetiyle muvasala kontrollü sağlanıyor.

Diyarbakır-Silvan yolunun 50-52. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla erişim mukassem yolun bir bölümünden iki cepheli bitmeme ediyor.

Piraziz-Giresun- Espiye yolunun 32-55. kilometrelerinde Keşap, Geçilmez ve Arıdurak tünellerindeki zindelik sistemi bakım ve onarım çalışması nedeniyle bugün ve ferda 08.00-17.00 saatlerinde muvasala biricik şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Share: