Esra Erol’da hava karıştı! Eşinin yasak aşk yaşamasına isyan fail avrat baygıntı geçirerek yere yığıldı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ağızları belirgin bırakan tıpkı yasak aşk olayı işlenmeye başladı. Programa kızının kaybolduğu iddiasıyla çıkan Nergiz E., kızının evli E.H. vasıtasıyla kaçırıldığını istikbal sürdü. Annesinin iddiasının peşi sıra yayına bağlanan zihayat kız ise kişi isteğiyle evden kaçtığını söyledi.

GEÇEN SENE ESRA EROL’DA EVLENMİŞLERDİ

2020 yılının son günlerinde Esra Erol programına katılan Y. ismindeki aynı karı, 15 yaşında evlendiği mortocu nikahlı eşi E.H.’nin, 2,5 yaşındaki oğullarını kaçırarak kendisine göstermediğini söylemişti. Kıygın olduğunu söyleyen Y., E.H.’nin kişi günahsız teyzesinin kızı Ayfer ile birliktelik yaşadığını ve bu birliktelikten iki çocuklarının olduğunu belirterek özlük çocuğunu almak amacıyla müzaheret istemişti. E.H.’nin imamlı nikahlı eşi Y., E.H.’nin Ayfer ile evlenmesine inandırma reşit ve çiftin nikahı 8 Ev 2021 tarihinde faal yayında kıyılmıştı.

“İKİ KARIM BİRLİK OLUP BENİ ÖLDÜRECEK”

Annenin kızını tedarik etmek için yayına çıkmasıyla laf baştan açıldı ve yanlar bir defa daha gündeme geldi. E.H. ise Nergiz E. ve karısı Ayfer’in ilişki olup kendisini öldürteceğini iddia etti. Ayfer ve Nergiz E., enerjik yayına telefonla bağlanan E.H.’ye aksülamel gösterdi.

YAŞADIKLARINI ANLATIRKEN BAYGINLIK GEÇİRDİ

E.H.’nin resmi nikahlı eşi Ayfer, mazi etkili yayına çıkarak yaşadıklarına başkaldırma etti. Canlı yayında konuşan tendürüst avrat, “Benim 12 yıllık bire bir evliliğim var. 12 yil boyunca gayret gördüm, payanda yedim. Ben buraya hakkımı aramaya çıktım. Ben adalet, yasa istiyorum. Ego senin gibi bir insanın dışarıda gezmesini istemiyorum. Ben hakeza bir insanın ceza almasını istiyorum. Ben 12 sene süresince sana çocuklarım için katlandım” dedi. Yaşadıklarını kaldıramayan Ayfer Karı, baygıntı geçirdi. Yere sakıt eş, keyif ekiplerinin müdahalesiyle sakinleştirildi.

Share: