Esra Ezmeci,

Katıldığı programlarla ünlendikten bilahare sosyal iletişim araçları hesabından takipçilerinden mevrut münasebet sorularına verdiği cevaplarla ruzname olan Esra Ezmeci, bu sever da erkeklerle ilişkin söylediklerinden dolayı adından kortej ettirdi.

“AYVAZ SORUMLULUĞU ALMIYORSA SAYGIM KALMIYOR”

Beyaz TV’bile yayınlanan benzeri programa misafir olan Esra Ezmeci, kadınlara kaynak verirken erkekleri kızdıracak meşruhat yaptı. Buluşmalarda hesabı erkeklerin ödemesi gerektiğinden bahseden Ezmeci, şunları söyledi: “Hesap gelince ‘gel canım hesap geldi benim da yanımda mülk yok, doğrusu senin ödemen gerekir ya’ deyin. Ödemeyin siz sakın ödemeyin bekleyin. Koca kadar yararlanmak nedir; senin sorumluluğunu alması demektir. Bu koca tek seninle ilişik sorumluluğu almıyor erkeğin gerektirdiği maddesel yükümlülüğü on paralık yapmıyorsa o ahit ona ayvaz olarak saygım kalmıyor.”

“ERKEK YATIRIM YAPTIĞI KADINI IMDI SEVİYOR”

Aynı koca yemeği üstelik ödemekten çekiniyorsa benim hayatımda hangi katkısı olacak. Eş herhangi bir devir yatırım yaptığı, mal harcadığı kadını unutamıyor ve artik seviyor. İlişkinizin selameti açısından isteyin. ‘Çokça beğendim alamıyorum ya’ deyin. Bırakın isteyin, hiç istemekten utanmayın. Eş bütün çikti mal haberdar etmek istiyor ve kadından bundan sonra yolmak istiyor kim kendinin kıpırdak çakozlamak için o zaman erkek size maddesel kendisine üstelik bire bir şeyler ayırmak istiyor. Bırakın yapsın. İsteyin, istemekten çekinmeyin ne büyüklüğünde paranız olursa olsun. Haddinden Fazla paranız olsa birlikte isteyin. ‘Ben şunu istiyorum, şunu haddinden fazla beğendim, bana alır mısın, ay ne büyüklüğünde güzel’ deyip aldırın.”

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Esra Ezmeci’nin adisyon çıkışı güdük sürede Twitter’üstelik gündem oldu. Avrat-ayvaz eşitliğine dikkat çekici bir nice toplumsal iletişim araçları kullanıcısı Ezmeci’ye tepki göstererek “Esra Hanım’ın diplomasını sorgulamak gerekir”, “Kendi ayakları üzerinde duran hemcinslerinizi alelade düşürdünüz” ve “Neymiş muadele deniyor amma iş paraya gelince başkaları titriyor” yorumlarını yaptı.

İşte Esra Ezmeci için yapılan bazı yorumlar…

Share: