Fatih Ürek, TikTok’tan dünyalık kazanmaya başlayan Mehmet Mehabetli Erbil’i eleştirdi: Amiyane tabirle az buçuk yalpaklık

Olgun Global ekranlarında yayınlanan Buket Vazıh ile Yüz Yüze programının bu haftaki konuğu yüzü sıcak sanatçısı Fatih Ürek oldu. Tayf kıyafetleriyle ilgilendiren mütekellim Ürek, TikTok’tan para kazanmaya başlayan Mehmet Büyük Erbil için konuştu.

“MUHAFAZAKAR BİRİYİM, ETEK GİYMEM”

Sahnede işi gereği süslü biri olduğundan bahseden Ürek, kendisinin muhafazakar olduğunu söyledi. Giyimine gelişigüzel devir özen gösterdiğini söyleyen artist, “Ben aslında muhafazakarım. Süslüyüm ama dozunda giyinirim, göze batırmam. Sahnede giyerim süslü kıyafetlerimi. Eteklerim olmaz benim. Çizgiye akıllıca giyinmeye çalışırım ve haddinden fazla dahi liyakatli olduğumu düşünüyorum. Haddinden Fazla disiplinli ve dikkatliyim. Yanımda müteharrik asistanım de tayt giyse kızarım ben. Belki yakışıyor belki yakışmıyor ama gözüme batıyor” şeklinde konuştu.

“TİKTOK’TA MÜLK AHZETMEK BİRAZ ŞAKLABANLIK”

TikTok yüzünden yuvaların dağıldığından bahseden Ürek, tıpkı müddet geçmiş adisyon açarak aplikasyon üzerinden mülk kazanmaya başlayan Mehmet Mualla Erbil’i amaç alarak şunları söyledi: “Tiktok meselesini tek anlamış değilim. Sağtöresel durumları bile az buçuk bozuyor. Olamaz dediğim şeyleri orada görmeye başladım. Rum insanı üstelik bunu yapıyor. Mevki yerine temas şeyi abartıyor muyuz? Onu sorgulamaya başladım. Benim Tiktok hesabım bulunmayan. Benzeri el gördüm ama Mali’ye çok şaşırdım. Ego deme veremedim. Tiktok’tan servet kabul etmek bayağı tabiriyle biraz huluskârlık oluyor. Bir Vakitler Mehmet Şanlı ile haddinden fazla tıpkısı araya geliyorduk. Herkesle o kadar mazim var ki hassaten bana kara kutu derler.”

Share: