Fatih’te anadan doğma sokaklarda gezen karı mahalleliyi çıldırttı: Hızla hızlı hızlı seçkin aktarılma soyunuyor

Kocamustafapaşa’bile etil alkol ve eroin kullandığı tez edilen Zalim tabiiyetli tıpkı karı, geçtiğimiz akşam ezanı çocuk parkında çırılçıplak soyundu. Durumu gören vatandaşlar kadına tepki gösterdi. Vatandaşların tepkisinin arkası sıra öfkelenen eş, elindeki örtüyle bankta oturan insanlara saldırdı. İhbar üstüne fenomen yerine polis güçleri ekipleri irsal edildi. Üstüne tıpkı ajur bağlayan eş, polis güçleri ekiplerince emniyete götürüldü.

Tıpkısı kadının henüz geçmiş birlikte evdeki eşyalarını pencereden attığı ve yavru parkında sinir krizi geçirdiği görüntüler ortaya artık. Mahalle sakinleri, Zalim tabiiyetli kadının insanların üstüne bade döktüğünü ve çocuklara de saldırdığını kanıt etti. Kadının gelişigüzel devir benzer olaylar çıkarttığını söyleyen mahalle sakinleri, yetkililerden Zalim tabiiyetli kadının sınır ötesi edilmesini istedi.

“ÇIRILÇIPLAK SOYUNUYOR”

Parkın birlikte kafe işleten Necmettin Deli, “Burada ecnebi tabiiyetli benzeri kadın var. Acımasız olduğu söyleniyor. Bildiğimiz kadarıyla alkol ve sair maddeleri kullanıyor. Burada daim vatandaşları huzursuz ediyor. çoluk çocuk ayırt etmiyor. Anadan Doğma soyunuyor. Yeri geliyor alkol içiyor. Nemli insanların üstüne ispirto atıyor. Buğulu insanlara saldırıyor. Parkta yatıyor. Masaların konusunda çıkıyor. Esnaf olarak bu konuda mağduruz. İnsanlar de huzursuz oluyor. Bura bire bir ocak parkı. İnsanlar gelip çoluğunu çocuğunu dolaştırmak istiyor. Hakeza vakalarla karşılaşınca işimize yansıyor” dedi.

“CAMDAN TELEVİZYON ATTI”

Henüz evvel dahi benzer olayların yaşandığını söyleyen Necmettin Düzgüsüz, “Bu bayanın Türk vatandaşlığı aldığından periferi deport da edilemiyor. Alıyorlar, hariç bırakıyorlar. Tezelden anında gelişigüzel çevrim burada. Geçen gün yarı boş vaziyette camdan televizyon attı. Sehpaları aşağıya attı. Aşağıdan biri geçiyor dahi kabil. Hiç bakmaksızın atıyor. Hep vatandaşların ve esnafın sıkıntısı var” dedi.

“ARTIK KENDİMİZDEN UTANIYORUZ”

Mahalle esnafı Mustafa Metanetli ise “Eğin sokakta bir Acımasız kadın var. Herhangi Bir dolaşma elinde birayla geliyor. Burada bağırıyor. Üstünü başını açıyor. İnsanlar telefonun kamerasıyla çekiyor. Utanma duygusu da yok. Emniyetten hanım polis güçleri geliyor. Alıp götürüyorlar ama esasen bire bir. Artık kendimizden utanıyoruz. Benzeri dakika evvel yetkililerin bu işe çözüm bulmasını istiyoruz. Üstü başı münhal geziyor. Çirkin kelimeler konuşuyor” dedi.

“KOLAYLIKLA HER AHIT SOYUNUYOR”

Ayrımsız parkta yaşanan sıkıntılara bile değinen Nuran Kumarhane, “Parkta içen var, soyunan var, gelişigüzel şey var. İyi karşılamıyoruz. çoluk çocuk var. Ayıp tıpkısı şey. Yetkililer bunu sınır ötesi yapsın. sınır ötesi yaparsa gani olur. Çabucak hemencecik herhangi bir periyot soyunuyor. Anadan Doğma aynı üstelik. Eş var. çoluk çocuk var” dedi.Share: