Fren adına gaza basınca spor salonuna hakeza daldı

Fren yerine gaza basınca spor salonuna böyle daldı

AMASYA – Amasya’da eş sürücüsünün otopark ederken geri manevra yaptığı esnada fren hesabına gaza basmasıyla kontrolden sâdır makine benzeri spor salonuna daldı. O anlar çevredeki asayiş kamerasına yansıdı. O tam içeride spor fail iki eş ise kazadan kader eseri kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre, Akbilek Mahallesindeki ayrımsız spor salonuna tarz otomobil önüne kattığı sırça, söve ve spor aletlerini yere indirdi. Sürücü Ferişte G. ve içerde spor işleyen iki avrat kazayı keskin almadan atlattı.

Cam kenarındaki bisiklette spor fail ayrımsız karı müşteriyi kazadan gelişmemiş müddet geçmiş yol bandına yönlendirdiğini tamlayan çalıştırıcı Emine Meletli, “Kaymakamlık olacağı güya içime doğdu. Zira sonrasında arkamı döndüğümde anahtar içeriye makul daldı. Uyarmasaydım açacak kadına ve bana çarpacaktı” dedi. Kazanın şokunu atlatamayan sürücüye sakinleşmesi amacıyla akarsu verdiğini anlatan vatandaşlardan Zübeyir Dincel bile, “Iri ihtimalle fren ve gazın yerini şaşırdı. O yüzden kaymakamlık oldu. Çok şükür birey kaybı namevcut” diye niteleyerek konuştu.

Polis ekipleri kazayla ait tetkik başlattı.

Share: