Geleneksel Tütüne Karşı Popüler Alternatif

Elektronik sigaralar son birkaç yılda çok fazla popülerlik gördü. Sadece insanların sigarayı bırakmasına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda tütüne daha sağlıklı alternatifler sunuyorlar.

Elektronik sigaralar çeşitli şekillerde ve tatlarda mevcuttur. Bunlar arasında geleneksel elektronik sigara, vape kalemleri, iqos terea, iqos iluma prime, Juul vb.

IQOS en popüler markalardan biridir ve tütün zararını azaltmaya yönelik ilk adım olarak kabul edilir. Tütünü yakmak yerine ısı yoluyla nikotini kokusuz, dumansız buharla birleştiren bir e-sigara türüdür. Yeni cihazın daha güvenli buhar, daha iyi tat ve anında memnuniyet dahil olmak üzere birçok avantajı vardır.

Elektronik sigaraların geleneksel sigaralara göre en büyük avantajı, kullanım kısıtlamalarının olmamasıdır.

Elektronik sigaralar, geleneksel sigaradan elektronik nikotin dağıtım sistemleri (ENDS) adı verilen yeni bir kategoriye dönüşmüştür. ENDS, tütün yapraklarını fiilen yakmadan insanlara sigara içme hissi veren nikotin buharlaştırma cihazlarıdır.

ENDS’in sunduğu avantajlar listelenemeyecek kadar çok, ancak işte birkaçı:

a) Daha güvenli bir alternatif sunarak sigara içenlerin sigarayı bırakmasına yardımcı olurlar b) E-likit ve tanklar gibi elektronik sigara ve elektronik sigara gereçlerinden çok daha ekonomiktirler, böylece sigara içenler paralarını başka şeylere harcayabilirler c) Neredeyse sigara kadar güvenlidirler sigara içmek, yani kullanıcıların güvenlik önlemleri konusunda endişelenmesine gerek yoktur d) Gerçek tütün yakmadıkları için kötü kokular veya pasif duman yaymazlar.

Elektronik sigaralar, geleneksel tütüne popüler bir alternatif haline geliyor. 1600’ün üzerinde elektronik sigara modeli ile ihtiyacınıza en uygun elektronik sigarayı bulmanız çok zor.

IQOS, günde 300’den fazla müşterisiyle piyasadaki en popüler e-sigaralardan biridir. IQOS kullanmanın faydaları arasında daha iyi tat ve deneyim yer alır.

IQOS’un tasarımı aynı zamanda ısıtma serpantinlerini değiştirmenize gerek kalmamasını sağlar, bu da serpantin satın alırken veya değiştirirken daha fazla para veya zaman kaybetmeniz anlamına gelir.

iQos Prime, çeşitli meyve suları ve sıvılarla kullanılabilen yenilikçi bir IQOS türüdür. Bu cihazda nikotin solüsyonu çekerken istediğiniz herhangi bir tada izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

Elektronik sigaranın rolünü anlamak için öncelikle ne olduğunu ve sağladığı faydaları öğrenmeliyiz.

Elektronik sigaralar veya e-sigaralar, nikotin açısından zengin sıvıyı (e-sıvı) bir ısıtma elemanı ile solunabilir buharlara buharlaştıran pille çalışan cihazlardır. E-sigara, nikotin solüsyonu ve bitkisel gliserin ile tatlandırıcılar içeren küçük bir kartuşa sahiptir.

Elektronik sigaraların avantajları arasında yanma veya kanserojen ürün bulunmaması; bağımlılık yapmazlar; tütün içilmesine izin verilmeyen yerlerde kullanılabilir; sigarayı bırakmak isteyen tiryakilere tatmin edici bir deneyim yaşatmak için tasarlanmıştır.

Elektronik sigaralar yükselişte ve sigara içenler arasında popülerlik kazanıyor. Avantajlarından dezavantajlarına, bu popüler sigara içme cihazlarının neyle ilgili olduğuna bir göz atacağız.

Elektronik sigaralar (e-sigara veya EC olarak da bilinir) sigara içenler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Hala geniş çapta kabul görmeseler de, birçok şirket dumansız sigara içmenin bu yeni yolunu benimsiyor.

IQOS, IQOS terea ve IQOS Iluma prime olmak üzere iki ana ürünü olan bir elektronik sigara markasıdır. Bu ürünler, sigara içenlere tütün ve duman olmadan tatmin edici bir vaping deneyimi sunarak, halka açık yerlerde sigara yerine bu alternatifleri kullanmayı kolaylaştırır.

Share: