Giresunspor’dan taşkınlık ve geveze girişimi açıklaması Açıklaması

Spor Kıç Süper Öbek ekiplerinden Bitexen Giresunspor, MKE Ankaragücü karşılaşması sonrası taşkınlık ihata etmek ve atak akdetmek isteyen eşhas hakkında yasalı proses başlatıldığını bildirdi.

Kulübün genel ağ sitesinden yapılan açıklamada, ligin 11. haftasında oynanan MKE Ankaragücü maçının ardından 15-20 yabanlık bire bir kadro vasıtasıyla çıkartılmak maksut taşkınlık ve çevik girişimi kınandı.

“Bu kişilerin yasa uğrunda lüzumlu cezayı alabilmesi üzere yasalı süreci başlattığımızın bilinmesini kamuoyuna duyururuz.” ifadesi kullanılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Kulübümüze cerrahi müdahale kullanmak isteyerek teknik heyet ve futbolcularımız ilkin koyulmak için, yeşil-beyazlı camiamıza miftah uzatıp takımın huzurunu bozmaya çalışanlara Giresun halkı zamanı geldiğinde gereken cevabı verecektir. Yağmur, mil demeden rastgele devir yeşil-beyazlı formanın yanında olan binlerce Giresunspor taraftarının tepkisini çeken bu mendebur fenomen, Giresun namına sıkıntı vericidir. Giresunspor’umuz temas ant olduğu gibi bugün dahi çotanak armanın etrafında kenetlenmiş töz taraftarlarıyla Süper Tomar’deki mücadelesine devam edecektir.”

Share: