Gökhan Lamba tıpkı kez daha ifşa edildi, esas Leman Lamba aksülamel gösterdi: düçar olmak üzere oğlumun peşinden koşuyorsunuz

Eylül ayında Selin Ciğerci ile ikinci kat boşanan Gökhan Lamba, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde görüngü Nil Öpücük Yılmaz’a attığı “Yanıma gelsene” mesajı yayma edilen Çıra, bire bir kat henüz aynı olayla gündeme gelince annesinden istimara gecikmedi.

ÇIRA’NIN MESAJINI İFŞA ETTİ

Yeşim isimli tıpkısı içtimai medya kullanıcısı, Gökhan Çıra’nın kendisine attığı “Ne yapıyorsun, nasılsın?” mesajını yayma ederek “Bu kadarı da haddinden fazla fazla. İyi de bırakmışsın bu adamı. Benim kabil banal yazıyor” dedi.

LEMAN ÇIRA DOLAŞIK PATLADI: BENİM GELİNİM VAR TERBİYESİZLER

Oğlunun özel hayatıyla sıkça gündeme gelmesinden rahatsız olan esas Leman Çıra ise dolaşik patladı. Oğlunun ifşasıyla ilgili tıpkısı paylaşıma istimara eden Çıra, sakat gelini Selin Sakatatçı’yi överek şu yorumları yaptı: “Şerefsizler, bağlı olmak amacıyla koşuyorsunuz oğlumun takiben sonra birlikte konuşuyorsunuz. Benim benzeri gelinim var doğrusu terbiyesizler. Kendinize gülün, ekrandaki resmine bak. Tıpkısı eş bu değil, koca diye gördüğünüz Selin sizden henüz karı.”

Share: