GÜNDEM / 27 Eylül 2022

6 Nisan 1920

1- Reisicumhur ve SELIM Fırka Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na ve Altındağ Ekin Sarayı’nda “Karı Kolları Kuruluşundan Bugüne MYK ve İl Başkanları ile Derinti” programına katılacak.

(Ankara/12.00/16.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, Demokrat Öğür Umumi Başkanı Gültekin Tevazulu ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile değişik görüşecek.

(Ankara/13.00/17.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

YASAMA ICRA SİYASET

1- Ocak ve Toplumsal Hizmetler Bakanı Kükremek Kederli, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu’nda düzenlenecek “Mehabet Korumasında Yetişen Gençlerin Kamu Kurumlarına Atanması Töreni”ne ortaklık edecek.

(Ankara/14.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ağır Bülent Bakiler Kütüphanesi açım töreni ile Iletişim Araçları ve Çaba Çalıştayı’na katılacak.

(İstanbul/11.00/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

3- TBMM Avrat Erkek Punt Eşitliği Komisyonu Başkanı Fatma Aksal, Litvanya Parlamentosu üyelerinden oluşan heyeti kabul edecek.

(TBMM/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

EKONOMİ FİNANS

1- Enerji ve Bittabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Almanya’da düzenlenecek WindEnergy Hamburg Konferansı ve Fuarı’na katılacak.

(Hamburg) ???????(Fotoğraflı-Görüntülü)

2- Türkiye İstatistik Kurumu, 2021 yılı mali ara bulucu bünye istatistiklerini yayımlayacak.

(Ankara/10.00)

ACUN DİPLOMASİ

1- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, suikasta kurban revan çarkıt Japonya Başbakanı Abe Şinzo için Nippon Budokan salonunda düzenlenecek izzet cenazesi merasimine paydaşlık edecek.

(Tokyo) (Fotoğraflı-Görüntülü)

KÜLTÜR SANAT

1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, CSO Ada’da, “Türkiye Kültür Yolu Festivalleri”hangi ilgilendiren basın toplantısı düzenleyecek.

(Ankara/10.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

SPOR

1- A Milli Avrat Uçan Top Takımı, FIVB Dünya Şampiyonası B Grubu’ndaki ikinci maçında Polonya’da Güney Kore ile karşılaşacak.

(Gdansk/15.00)

2- Türk Gelgel Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat ile THY’nin sponsorluk yaptığı TFF, TBF, TVF ve başka federasyon başkanlarının katılımıyla Çırağan Sarayı’nda matbuat toplantısı düzenlenecek.

(İstanbul/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

3- Beklenti Milli Ayak Topu Takımı, hususi maçta Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda Gürcistan’ı mihman edecek.

(İstanbul/20.00) (Fotoğraflı)

4- Tarım Türkiye Kupası 2. Eliminasyon Turu maçları 6 maç ile başlayacak.

(Fotoğraflı)

5- Beşiktaş, Spor Ayak Süper Lig’da Fenerbahçe ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürecek.

(İstanbul/17.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

***

Küçük Asya Ajansının yayımladığı selen, görüntü, foto ve internet ile wap için oluşturduğu herhangi bir soy bilgelik, sürdürümcü olmayanlar marifetiyle hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz üstelik inikat kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, eksantrik alım ve kuruluşlara aktaramaz. Aykırı davrananlar hakkında hukuki ve cezai her soy müracaat hakkımız saklıdır.Share: