GÜNGÖREN’DE EKOL ÖNLERİNDE DENETİM

YENİ terbiye tedris yılının başlaması nedeniyle İstanbul Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, meslek çevrelerinde, halka zahir alanlarda, park yeri ve bahçeler ile servis araçlarında teftiş yaptı. Denetimlerde Güngören’birlikte 2 minibüs şoförüne belge eksikliği zımnında cezai muamelat yapılarak, araçları arızi süre trafikten men edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 2022-2023 yetişek tedrisat yılının başladığı geçmiş hafta, okul çevresinde denetleme yaptı. Çocuk Büro Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen denetime, dinamik okul timleri ile güvenlik, trafik, inhibütör hizmetler ve uyuşturucu ekipleri da katıldı. Meslek çevresinde bir nice kişiye GBT taraması yapılırken, civardaki kafe ve restoranlarda kontroller yapıldı.

Güngören Halil İnalcık Küçük Asya Lisesi uğrunda ve çevresinde denetim işleyen ekipler, 2 minibüs şoförüne vesika eksikliği dolayısıyla cezai muamelat uyguladı. Minibüsler, eğreti süreyle trafikten men edildi.

Kaynak dökümü————————Denetim yapan polis ekiplerinin görüntüsü -Ekol çevresinde yapılan denetimlerden tafsilat görüntüler -Minibüslerden tafsilat görüntüler

-Genel ve ayrıntı görüntü

– İstanbul

Share: