Habermetre, dünyanın bildirme nazik ticari açacak fuarı IAA Transportation 2022 medya yansımalarını raporladı

Otomotiv endüstrisinin en majör etkinliklerinden aziz Arsıulusal Ticari Çevirici ve Canip Sanayii Fuarı (IAA Transportation) 20-25 Ilkgüz 2022 tarihleri beyninde Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlendi. 2 yılda bire bir planlı ve pandemi dolayısıyla 4 sene aleniyet verilen fuar fuarı IAA Transportation’a Türk firmalar alelhusus elektrikli modelleriyle nitelik vurdu. Türkiye’den çokça sayıda gazetecinin dahi katıldığı fuarın medya haset ise, 1 9 Ilkgüz tarihinde gerçekleşti.

IAA Transportation 2022 Habermetre Ekspoze Analizi

Habermetre verilerine bakarak, IAA Transportation 2022 fuarı için 1 Eylül-3 Teşrinievvel 2022 tarihleri arasında, 4.040 sayı olgun yansıması, 168.482.257 erişime ve 344.286$ reklam eşdeğerine ulaştı. 269 sitede manşette ve 293 haberde ana sayfada meydan alan yansımalar toplamda 5.270 saat manşet, 14.421 saat asıl sayfada kaldı.

Bazı Basın Bülteni Görselleri

Türkiye’dahi faaliyet gösteren 24 ayrımlı işaret 1 Ilkgüz-3 Ekim tarihleri ortada, 30 adet matbuat dergi servis ederken, fuara davetli gazetecilerin da hususi haberleri ile faziletli sayıda yansıma ve erişime ulaştılar. 30 matbuat bülteninin 8 adeti, 1-18 Eylül tarihleri arasında servis edildi. Fuarın medya günü olan 19 Ilkgüz ve sonrasında ise, 22 skor dergi servisi gerçekleşti. Genişlik fazla bülten servisi gerçekleşen önceki üç dönüş; 7 nüsha basın bülteni ile IAA Transportation medya günü (19 Ilkgüz) olurken, 5 skor basın bülteninin servis edildiği fuarın evvel günü (20 Eylül) ve 4 adet matbuat bülteni ile fuarın ikinci haset (21 Eylül) oldu.

IAA TRANSPORTATION 2022 – 19 EYLÜL MEDYA HASET VE SONRASINDA SERVİS EDİLEN BASIN BÜLTENLERİ

Daimler Truck, ati vizyonunu 2022 IAA Ticari Vesait Fuarı’nda tanıtıyor – 19 Eylül

Daimler Truck, Almanya’nın Hannover kentinde 19-25 Eylül 2022 tarihleri beyninde ziyaretçilerini ağırlayacak olan IAA Ticari Çevirgeç Fuarı’nda, kamyon modellerinin beraberinde geleceğe çerağ tutan yenilikçi çözümlerini sergiliyor. Işaret, sunduğu teknolojilerle güvenlik, konfor ve çevrecilik noktasında sektöre yön vermeye bitmeme ediyor. Daimler Truck, fuarda özellikle Mercedes-Benz Actros L, Mercedes-Benz eActros LongHaul, Mercedes-Benz eActros 300 ve Mercedes-Benz GenH2 modelleri oluşmak için birçok kamyonunu sergiledi.

Ford Otosan, Türkiye’nin neşelilik dönüşümüne ilklerle damgasını vurmaya bitmeme ediyor: %100 elektrikli kamyonunu Hannover’da tanıttı – 19 Ilkgüz

Ford Otosan’ın küresel markası Ford Trucks, Türkiye’dahi geliştirilen ve üretilen ilk %100 elektrikli alçak ticari aracı ve Generation F hareketi ile rate karbon emisyonlu, angajmanlı, otonom teknolojilerle fuara damgasını vurdu. Ford Otosan’ın sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda, Ford Trucks 2030 yılında Avrupa satışlarının %50’sini liyakatsiz emisyonlu araçlardan sağlamayı, 2040’dahi ise tamlık operasyonlarında sattığı araçların tamamının akim emisyonlu olmasını hedefliyor.

Karsan, e-ATA HYDROGEN’in Acun Lansmanını Almanya’bile Gerçekleştirdi! – 19 Ilkgüz

Türkiye’nin evcil üreticisi Karsan, sayımsız başarılara imza attığı elektrikli ve özerk yapıt ailesine hidrojen yakıtlı e-DEDE HYDROGEN’i birlikte ekledi. Alışılmamış modelini 19 Eylül tarihinde IAA Transportation Fuarı’nda bilcümle dünyanın beğenisine sunan Karsan, böylecene hidrojen çağını birlikte başlatmış oldu. Fire asrı çok tarihinin kilometre taşları arasındaki yerini şimdiden alan yeni benzeşim, elektrikli şişman ulaşıma taraf veren markanın, geleceğin mobilite dünyasında üstlendiği öncü rolü ayrı bir boyuta taşıyacak. bununla birlikte e-DEDE HYDROGEN, Karsan’ın “Mobilitenin Geleceğinde Bire Bir Aşama Önde” vizyonunu tümler adımlardan biri olacak.

TEMSA’dan Avrupa’nın önceki elektrikli şehirlerarası otobüsü – 19 Ilkgüz

TEMSA, yeni elektrikli açkı modeli olan LD SB E’yi, Hannover’bile düzenlenen IAA Transportation fuarında tanıttı. Avrupalı bire bir iştirak aracılığıyla üretilen önce elektrikli şehirlerarası otobüs olma özelliğine ehil LD SB E ile elektrikli nişane gamındaki vasıta sayısını 5’e çıkaran TEMSA, ati 3 sene süresince elektrikli araçların toplanmış istihsal içerisindeki payını yüzdelik 50’ye yükseltmeyi hedefliyor. TEMSA CEO’suTolga Kaan Doğancıoğlu, “LD SB E aracımızla alay malay ulaştığımız elektrikli kurgu gamımız, TEMSA’nın bu yoldaki kararlılığının yeryüzü makro göstergesi” dedi.

Scania IAA 2022’birlikte hayata geçirilen vizyoner çözümlerini sergiledi – 19 Eylül

Dünyanın yeryüzü balaban güç ticari araç markalarından Scania, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen IAA Hannover Ticari Vesait Fuarında elektrikli ve almaşık yakıtlı modellerini sergileyerek markanın ve sektörün ati vizyonunu yansıttı. IAA’de dünya prömiyerini işleyen Scania, iki yıpranmamış zinde (420 ve 460 hp) biyogaz kamyon motorunu dahi gösterdi.

DAF XD “International Truck of the Year 2023” ödülünü kazandı– 19 Ilkgüz

DAF’ın mesleki uygulamalar ve dağıtım taşımacılığına yönelik Kullanılmamış Evlat XD serisi, “International Truck of the Year 2023” adına seçildi. DAF Trucks Başkanı Harald Seidel, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen IAA Transportation armağan töreninde nakliyat sektörünün sunma prestijli ödülünü kabul etti. Tek ayrımsız şarjla 500 kilometreden fazla menzile ehil tamlık elektrikli modelleri içeren XD serisi, zaman IAA’de resmi adına tanıtıldı.

ZF, Ticari Araçlar İçin Mütekâmil Kullanılmamış e-Mobilite Çözümlerini Sunuyor – 19 Eylül

ZF’nin Ticari Kurgu Çözümleri (CVS) bölümü, IAA 2022 öncesinde en üst e-Mobilite teknolojilerini sunarak mobilitenin ağız ağıza elektrikli geleceğine olan bağlılığının altını çiziyor. Kilolu ticari araçlar için entegre, modüler bire bir e-transfer sistemi olan ZF’nin bakir CeTrax 2 elektrikli merkezi kımıldatma sistemi birlikte kamyon ve otobüsler üzere geliştirdiği yeni Elektrikli Destekli Yönelteç (EPS) sistemini tanıtılacak.

Rum Isuzu, IAA Transportation Hannover Fuarı’nda yenilikçi ve çevreci araçları ile üst gösterisi yaptı – 20 Ilkgüz

Anadolu Isuzu, dünya otomotiv endüstrisinin bildirme prestijli fuarı olan IAA Transportation’a yenilikçi ve çevreci modelleri ile damgasını vurdu. Rum Isuzu, ‘serencam kilometre’ taşımacılığında oyunun kurallarını değiştirecek yüksek özelliklere erbap eskimemiş tüm elektrikli uzlaştırıcı Big·e’yi de ilk kez Hannover’da tanıttı. Fuarda Big·e’nin birlikte 12 metrelik yıpranmamış CitiVOLT otobüs modelinin lansmanını de fail Küçük Asya Isuzu, cümle elektrikli NovoCiti VOLT, yüzdelik beniz Biogas uyumlu Kendo 13 CNG ve kent içi muvasala segmentindeki iddialı temsilcisi Isuzu Grand Toro modelleri ile IAA Hannover’bile rabıta odağı oldu.

Assan Hanil sürdürülebilir ürünleriyle IAA Fuarı’nda – 20 Eylül

Assan Hanil, otomotiv sektöründe sürdürülebilirliğe katkı sunan yenilikçi çözümlerini Almanya’üstelik planlı IAA Otomotiv ve Taraf Sanayii Fuarı’nda tanıttı. 2 yılda tıpkısı planlı fuarda bu sene 3’üncü misil saha düz Kibar Ana Ortaklık iştiraklerinden Assan Hanil, sürdürülebilirlik odaklı ürün ve teknolojilerini sektörün beğenisine sundu.

Otokar’ın elektrikli otobüsleri Almanya’da iki ayrı fuarda görülebilecek – 20 Eylül

Türkiye’nin şef otobüs üreticisi Otokar, elektrikli otobüslerini dünyanın yer şişman ticari komütatör etkinliklerinde müşterileriyle buluşturmaya bitmeme ediyor. Türk mühendisleri yoluyla geliştirilen 18,75 metrelik elektrikli körüklü otobüs e-ŞEHIR, Almanya’nın Hannover şehrinde planlı IAA Transportation Fuarı’nda ziyaretçileri taşıyor. Otokar antrparantez 20-23 Ilkgüz tarihleri arasında Berlin’dahi kapılarını açan transport fuarı InnoTrans’ta 12 metrelik elektrikli otobüsü e-SITE’i sergiliyor.

Volkswagen Ticari Açacak, ID. BUZZ Cargo ve Yıpranmamış Amarok modellerini IAA Transportation 2022’bile ilk kez tanıttı – 20 Eylül

IAA Transportation 2022 bilcümle anlamıyla Volkswagen Ticari Açkı markasının nüsha atağına manzara oldu. Volkswagen Ticari Çevirgeç, IAA Transportation 2022’birlikte yeni modellerini sergilerken, ziyaretçiler ID. BUZZ Cargo ve ID. BUZZ Pro ile ilk kez yakından tanışıklık fırsatı buldular. Bire Bir zamanda fuarda Eskimemiş Amarok üstelik ilk defa tüketicilerin karşısına çıktı.

Thermo King, IAA Hannover Fuarı’nda Advancer Serisi’nin 3 Eskimemiş Modelini Tanıttı – 20 Ilkgüz

Thermo King, soğuk zincir taşımalarında meslek açan ve tanıtıldığı günden itibaren balaban ilişki gören Advancer serisinin 3 kullanılmamış versiyonunu IAA Hannover Ticari Araçlar Fuarında ilk defa sergiledi. Bu 3 teceddüt Advancer Spectrum, Advancer AxlePower ve Advancer-e modelleri oldu.

2023 Uluslararası Yılın Ticari Uzlaştırıcı Ödülü’nün sahibi Volkswagen ID. Buzz Cargo – 21 Ilkgüz

IAA Transportation 2022’de tekmil anlamıyla aynı menent atağı gösteren Volkswagen Ticari Araç, fuarda ayrıca aynı iri ödülün dahi sahibi oldu. Bu sene 31’incisi planlı International Van of the Year (IVOTY) – Arsıulusal Yılın Ticari Ara Bulucu Ödülleri’nde ID. Buzz Cargo nazik ödüle layık görüldü.

OKT Trailer IAA Transportation’dahi Geleceğin Treyler Modelini Sundu – 21 Eylül

20-25 Eylül 2022 tarihleri beyninde Almanya’nın Hannover kentinde planlı IAA Transportation 2022’da bu yıl 8. el ziyaretçilerini ağırlayan OKT Trailer, IAA’de “Geleceğin Treyler Modelini” sunuyor. Fuarda sergileyeceği W tipi yatay silobas, vakum tankeri ve damperli silobas ürünlerine ilişik kendisine odak noktasında çevre dostu, aptal ve uygun bakir tohum tanker modeli ile treyler tasarımına yıpranmamış tıpkısı çağ getiriyor.

IVECO, IAA 2022’birlikte tamamı almaşık yakıtlı araçlardan oluşan kullanılmamış iz gamını sergiledi – 21 Eylül 2022

IVECO, “rate salınım” önünde sürdürülebilir ve kapsamlı eser gamından meydana mevrut nakliyat çözümlerini tanıtıyor: Vesait, gücünü şümullü sayısal ve mecbur hizmetler içeren ümranlı almaşık çekiş teknolojilerinden alıyor. IAA Transportation 2022’da, pazardaki bildirme yenilikçi belli belirsiz ticarî dil olan eDaily ve %100 elektrikli, efdal dayanımlı, 4×2 Avrupa çekici platformu konusunda nesir edilen Nikola Tre BEV çekicinin lansmanları gerçekleştirildi.

Prometeon, Accuride ve Karsan aksiyon birlikleriyle 2022 IAA Transport Fuarı’nda – 21 Ilkgüz

Prometeon Tyre Group, 2022 IAA Transport Fuarı’nda iki gelişim birliğiyle yer alıyor. Prometeon 20-25 Ilkgüz arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen fuarda PİRELLİ markalı 02 Serisi’nin yenilikçi 325/90 R24.5 korse ebadını tanıtıyor. Yeni korse, ispit üreticisi Accuride Wheels ile teşrikimesai süresince geliştirildi. Bu ebatın yanında Prometeon’un elektrikli araçlarda kullanılmak üzere hususi yerine geliştirdiği 275/70 R22.5 U02 Urban-e Pro lastikleri Karsan e-AĞABABA elektrikli otobüslerinde sergileniyor.

Goodyear, yüzdelik 63’ü sürdürülebilir malzemeden üretilmiş telakki lastiğini görücüye çıkardı – 24 Ilkgüz

IAA Transportation fuarında %63 sürdürülebilir malzemeden ürettiği yenilikçi kamyon lastiğini görücüye çıkaran Goodyear, sürdürülebilirlik vizyonunu tıpkı el daha ortaya koydu. %63 sürdürülebilir malzemeden üretilen kamyon lastiği, 20 sargaç bileşeninden oluşan 15 özel malzemeden oluşuyor. Mahrukat verimliliği açısından “A” sınıfı etiketli bu konsept lastiği, şu anda pazarda bulunan sunu bol Goodyear kamyon lastikleriyle eşit düzeyde mahrukat tasarrufu sağlıyor.

MAN Lion’s City E ‘Yılın Otobüsü’ seçildi – 24 Ilkgüz

Uluslararası ‘Bus and Coach of the Year – Yılın Kent Otobüsü ve Şehirlerarası Otobüsü’ jürisi, ağız ağıza elektrikle etkin kent otobüsü MAN Lion’s City E’yi, ‘Bus of the Year 2023 – 2023 Yılın Otobüsü’ olarak seçti. Ihsan, Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği (VDA) ocak sahipliğinde Hannover’deki IAA Transportation 2022’nin açılışını tesit etmek üzere planlı ‘Stars of the Year – Yılın Yıldızları’ etkinliğinde Hakem Heyeti Başkanı Tom Terjesen marifetiyle, MAN Truck & Bus Otobüs İş Birimi Başkanı Rudi Kuchta’ya verildi. Sonuç 30 yıldır sunulan ‘Bus of the Year’ ödülü, otobüs endüstrisinin yer eke arsıulusal ödülü adına akseptans ediliyor.

Bursalı klima devine Almanya’üstelik iri deste – 26 Eylül

Almanya’nın Hannover kentinde planlı elektrik gücü ile çalışan ticari vesait ile H2 teknolojisinin kullanıldığı motorlar ve açkı bataryalarının sergilendiği fuarda Bursalı Yılkar Klima’nın ürünleri rabıt odağı oldu.

Maxion İnci Ispit Grubu’ndan 2 Stratejik Envestisman – 26 Ilkgüz

İnci Holding ile dünyanın arz iri jant üreticisi Maxion Wheels, ortaklığı olan Maxion İnci Jant Grubu katıldıkları IAA Transportation fuarında, Manisa OSB’dahi gerçekleştirdikleri iki kocaman ciddi yatırımı duyurdu. Maxion İnci Jant Grubu, paradigma üretime geçecek kullanılmamış ve 2. sac kamyon jantı fabrikası ile sac kamyon jantı kapasitesini artırırken ciddi tıpkı aşama elan yaparak dövme alüminyum jantlarını üretmek üzere Manisa Birleştirme Sanayi Bölgesi’nde yatırıma başlıyor.

MAN Truck & Bus, IAA Transportation’bile eTruck ile akıllı ve iklim dostu ulaştırma çözümlerini tanıttı – 27 Eylül

Geleneksel ürünler amacıyla henüz düşük yakıt tüketimi, henüz alımlı emek alanları ve sürücüler amacıyla artırılmış konfor ve henüz yenilikçi sayısal hizmetler sunan MAN, geleceğin CO2’siz ve düşüncesiz angajmanlı ulaşımı üzere bile otonom vesait geliştiriyor. MAN, 2024 yılında piyasaya sunmayı planladığı tamamen elektrikli kamyonu eTruck’ın, üretilecek seriye mümasil prototipini ilk kez Hannover’deki fuar prömiyeriyle tanıttı.

Allison, eGen Power elektrikli dingil ailesini uzun uzadıya Avrupa ve Asya Pasifik pazarlarına özel bir nişane sunuyor – 30 Eylül

Konvansiyonel, elektrikli hibrit ve tamlık elektrikli vesile tahrik çözümlerinin önder tasarımcısı ve üreticisi olan Allison Transmission, Almanya, Hannover’üstelik düzenlenen IAA Transportation Fuarı’nda şirketin eGen Power® tam elektrikli aks ailesinin en son üyesi olan eskimemiş eGen Power® 130S modelini tanıttı.

Continental’den sürdürülebilir şişko taşıma amacıyla 3 eskimemiş lastik çözümü – 3 Ekim

Teknoloji şirketi ve premium korse üreticisi Continental, Hannover’dahi planlı 2022 IAA Nakliyat Fuarı’nda güdük ve uzun mesafelerde yolcu ve yük taşımacılığının sürdürülebilirliğini medikal yenilikçi korse çözümlerini tanıttı.

IAA TRANSPORTATION 2022 – ILETIŞIM ARAÇLARI GÜNÜ VE FUAR ÖNCESİ BASIN BÜLTENLERİ (1-18 ILKGÜZ 2022)

Küçük Asya Isuzu, yerli ve Çevreci bir nice modelini ilk defa Hannover Fuarı’nda tanıtacak – 2 Eylül ve 9 Eylül

Anadolu Isuzu, 20-25 Eylül 2022 tarihlerinde Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation fuarına Türk mühendisliğinin ürünü kullanılmamış midibüs ve otobüs modelleriyle damgasını vurmaya hazırlanıyor. Rum Isuzu, sektörde oyunun kurallarını değiştirecek kullanılmamış segmentteki ürünü yüzde yüz elektrikli ve tamamen Türkiye’dahi üretilecek Big·e’nin birlikte CitiVolt 12m modelini Hannover Fuarı’nda sergileyecek.

Tırsan’a Avrupa İnovasyon’dan 2 Bergüzar Daha – 7 Ilkgüz

Öncü şef Tırsan, sektörün genişlik prestijli ödüllerinde genişlik gücük sürede kül kategorilerde ihsan düzlük evvel ve bir tane iştirak kendisine, Avrupa İnovasyon Ödülleri 2023’de birlikte 2 armağan birdenbire aldı. İnovasyon başarılarını tescil etmeyi sürdüren öncü reis, yeryüzü şümullü Ar-Ge çalışmalarıyla Avrupa İnovasyon Ödülleri’nde mecmu 9 ödüle ulaştı. Tırsan, rastgele dolaşma katıldığı IAA Ticari Araçlar fuarında bu sene 5 standı ile 20-25 Ilkgüz tarihleri arasında Almanya Hannover’üstelik tüm paydaşları ile buluşacak.

Karsan’dan Almanya’dahi Dünya Lansmanı Sürprizi! – 10 Eylül

Türkiye otomotiv sanayinin önde mevrut kuruluşlarından Karsan, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation Fuarı’nda beden gösterisi yapacak. Sayımsız başarılara imza attığı elektrikli ve otonom işaret ailesini görücüye çıkarmaya hazırlanan bellik, elektrikli mobiliteyi başka bire bir boyuta taşıyacak kullanılmamış misal sürpriziyle birlikte fuara damgasını vuracak. Tam dikkatleri konusunda çekmeye hazırlanan Karsan, geleceğin mobilitesinde avangart rolünü bire bir sefer elan gösterdiği alışılmamış modelinin acun lansmanı Hannover’de yapacak.

OKT Trailer ‘Trailer Innovation 2023’ mantalite açkı ödülünü kazandı – 10 Eylül

‘Bizim üzere zaaf bire bir çizgiyle başlar’ diye niteleyerek, çizgilerden nazirsiz tasarıma uzanan ayrımsız macerayı azık tankeri kendisine sunan OKT Trailer, Kullanılmamış Evlat Aerodinamik Besin Tankeri konsepti amacıyla ‘Trailer Innovation 2023’ ödülüne layık görüldü. ‘Trailer Innovation 2023’ dürü töreni, 23 Eylül 2022 saat 14.00’te Almanya Hannover’birlikte IAA Transportation fuarında avlu 1’bile mevcut Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Krone, 2023 Treyler İnovasyon Ödülü’nü kazandı – 12 Eylül

Krone, Box Liner eLTU 50 Traction Automatic “Şasi” kategorisinde Treyler İnovasyon Ödülü’ne müstahak görüldü. Avrupa’üstelik 15 seksiyon dergisinden oluşan arsıulusal jüri, ilk kez IAA Transportation Fuarı’nda tanıtılacak olan teknolojik treyleri onurlandırdı.

Bosch, mahrukat hücreli kamyonetleri imtihan ediyor – 14 Ilkgüz

Bosch, Hannover’deki IAA Transportation’de, ilgilenen ziyaretçilere imtihan araçlarını ve Bosch yakıt hücresi teknolojisini çalışır durumdayken deneyimleme fırsatı sunuyor.

Goodyear, IAA Transportation Fuarı’nda artma, rekabetçilik ve sürdürülebilirlik vizyonunu sergiliyor – 14 Eylül

Goodyear, 20-25 Eylül’üstelik Hannover’da düzenlenecek IAA Transportation fuarında Goodyear Total Mobility çözümü ile eli nimetli ve sürdürülebilir erişim vizyonunu sergileyecek. Goodyear, IAA Transportation etkinliğinde Goodyear Bütünsel Mobility çözümünü ilhak etmek için geliştirilmiş yeni tıpkı konsepti bile görücüye çıkaracak.

Bilgi ve İletişim: anlatı[email protected]

Share: