Haram aşkıyla dernek özne kocasıyla yüzleşince çıldırdı! Esra Erol’un stüdyosu karıştı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’birlikte programına başvuran Zehra Hatun, eşi Orçun Satış’in evi infirak ederek haram aşkıyla davullu zurnalı bire bir dernek yaptığını söyledi. Eşinin çocuğuna karışma antlaşma ayırmadığını belirten Zehra Hatun, bırakmak üzere arkalama istedi.

EŞLER CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİ

Eşinin iddialarının arkası sıra hareketli yayına gelen Orçun As, yasak aşkının aylı olduğunu bu yüzden da hem dini nikah hem bile dernek yaptıklarını söyledi. Eşinin eşyalarını sattığını belirten Orçun Satma, “Bu evlilikte mağdur olan benim. Bu haricen bakıldığında dernek yapmamı onama etmiyorum. Yaptığımın hata olduğunu biliyorum. Sevgilim yüklü olduğu amacıyla kendimi sınırlı hissettim. Ego sevgilime olan sevgimin sonuna büyüklüğünde arkasındayım. Buraya birlikte eşimden boşanıp sevgilim ile evlenmeye geldim” dedi.

EŞİNE SALDIRMAYA KALKIŞTI

Zehra Hanım’ın çocuklarına güç uygulayarak dudağını patlattığını öne süren Orçun As, “Kız çocuğumun altını alarak yıkayan üstelik bendim. Ben bu zamana büyüklüğünde bilcümle sustum. Zehra’ya bu çocuğa dövme diye 50 defa söyledim” deyince kontekst bir anda karıştı. Sinirden deliye dönerek, “Beni çocuğum üzerinden vuramazsın. Ben çocuğumu dövmedim” diyen Zehra Karı, eşine saldırmaya kalkıştı.

Share: