Hırslı Sakarya, bini aşkın sporcu ortada bir numara oldu

Türkiye Velespit Federasyonu Eskişehir Temsilcisi Şiddetli Sakarya, İzmir’de düzenlenen ve bin 113 sporcunun yarıştığı çiftteker yarışında bir numara oldu.

Bu sene İzmir’dahi ikincisi planlı ve yoğun bağ gören çiftteker yarışına, 120’si kadın tutmak için bin 113 sportmen katıldı. Oldukça sevinçli olduğu kadar dayanıklı de sabık yarışı Türkiye Derrace Federasyonu Eskişehir Temsilcisi Korkunç Sakarya kazandı. 1113 sportmen arasından final çizgisine önce gelmenin sevincini ruhlu Sakarya, mutluluğunu arkadaşları ile paylaşarak kutladı.

Geçtiğimiz günlerde da Ankara’daki yarışı birinci bütünleyen Dinamit Sakarya, İzmir’deki yarış üzere şöyle konuştu;

“Bu sene ikincisi düzenlenen ve bisiklet camiasından nazik bağ gören İzmir’bile düzenlenen çiftteker yarışına 120’si karı 1113 sporcuyla gerçekleştirildi. Kısık paydaşlık oranı ve aceleci, teknik benzeri parkur olmasıyla öne çıkan yarışta kategorimde birinci tevessül etmek makro ve bahtiyarlık verici. Eskişehir’in cılız havasından İzmir’in nemli havasında rekabet etmek ekstra takatli olduğunu söyleyebilirim. Etkinliği düzenleyen herkese ve rakiplerime teşekkürname ederim.” – ESKİŞEHİR

Share: