Ilbay Karadeniz Kula Ten İhtisas ve Karma OSB girişimci heyetine riyaset etti

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Kula Ten İhtisas ve Karma Tevhit Sanayi Bölgesi Girişimci Heyeti toplantısı üzere geldiği Kula’da benzeri saf ziyaret ve temaslarda bulundu.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, altyapısı için ihaleye çıkma olan Kula Ten İhtisas ve Katışık Organize Endüstri Bölgesi Girişimci Heyeti toplantısı üzere Kula ilçesine geldi. Girişimci Heyeti ve tören düzeni üyeleri aracılığıyla Beyler Evi’nde karşılanan Vali Karadeniz, başkanlığını yaptığı toplantıda heyet üyeleri ile görüştü. Kula Kap İhtisas ve Katışık Tevhit Endüstri Bölgesi’nin sefer, içmece suyu, şebeke, baran suyu, neşelilik şebekesi ve telekom altyapı şebeke çalışmaları havi ihalesi 24 Teşrinisani tarihinde yapılacak. Vali Karadeniz, girişimci bütünüyle yaptığı toplantının arkası sıra kaza genelinde restorasyon çalışmaları devam eden tarihi sokakları inceleyip yetkililerden vukuf aldı. Vali Karadeniz, ziyaret ve temaslarının arkası sıra Selendi ilçesindeki programına akmak amacıyla Kula’dan ayrıldı.

Vali Yaşar Karadeniz’in Kula programına, Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, Şehremini Hüseyin Boğa, Kula Kap İhtisas ve Muhtelit Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti, şehremaneti divan üyeleri, ve tören düzeni üyeleri eşlik etti. – MANİSA

Share: