Ilbay Yiğitbaşı, “Yeşilay toplumumuz amacıyla cansuyu oluyor”

Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Yeşilay’ın sonuç dönemdeki hareketli çalışmalarından ortalık gösterdikleri çabayı takdire eder bulduğunu tabir fail Ilbay Yiğitbaşı “Böyle tıpkı dönemde bu çalışmalar süfli manidar ve çok dayanabilen tıpkısı takı. Birbirinden ayrımlı bu kadar çok bağımlılığı özendirici unsurlara rağmen, bu süreçteki verdiğiniz savaş ve ortaya koyduğunuz emekleriniz serencam adım makro. Nedeniyle bu icraat toplumuz üzere aynı zamanda tıpkı cansuyu oluyor. Bu vesileyle çalışmalarda sunduğunuz değerleri katkılarınızdan belde teşekkürname ediyorum sizlere.” dedi.

Madde bağımlılığının yanında aynı zamanda sayısal bağımlılıkla de uğraş edilmesi gerektiğini anlatım eden Vali Yiğitbaşı özellikle baziçe bağımlılığı üstüne bireylerin titiz olması gerektiğini vurguladı.

Vali Yiğitbaşı, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Afyonkarahisar Idarehane Başkanı ve tıpkısı zamanda Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Nurullah Kayaç vasıtasıyla armağan kabulünün peşi sıra günün anısına Türkiye Yeşilay Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu ile fotoğraf çektirdi. – AFYONKARAHİSAR

Share: