Iyicene oyuncu Tuba Büyüküstün, Açık Deniz Akyürek’le aşk yaşadığı iddiasını toplumsal medyadan yalanladı

Yer aldıkları projelerdeki başarılarıyla adlarından bayram ettiren Tuba Büyüküstün ve Açık Deniz Akyürek, yıllar ilk yayınlanan Kara Servet Aşk ve Sefirin Kızı dizilerinde başrolü paylaştı. Uzun yıllarca projeler üzere tıpkısı araya gelen ikilinin aşk yaşadığı tez edildi. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasına Tuba Büyüküstün’den karşılık gecikmedi.

PARİS’TE GÖRÜNTÜLENDİLER

Parafin TV’de yayınlanan Söylemezsem Olanaksız programının haberine göre, alay malay mesafe geçirmek amacıyla Paris’e revan ikili, birlikte yürürken görüntülendi. Mavera yandan yakışıklı oyuncunun Tuba Büyüküstün’ün sıkça taktığı bandanasını bileğine bağlayarak aşk iddiasını güçlendirdi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN AMOR İDDİASINI YALANLADI

Instagram hesabından hakkındaki aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün, “Aşk kıpırdak Açık Deniz ve ben değiliz karıştırmayın. Elif ve Ömer… Ve tamam çok adamakıllı bir aşk hikayesiydi. Dünyanın kip çokça durumunda birçok kişinin bibi bu çok etkisinde olması rast olmasa lazım. Dizge yeteri kadar sevinip, üzülüp konusunda konuşup tartıştıysa imdi sakinleşebiliriz. Ya birlikte bu dedikoduya alelade inanıyor musunuz? geçmek için beş altı çağ henüz beklemese miydim?” ifadelerini kullandı.

Haddinden Fazla konuşulacak tez: Eski partnerler Tuba Büyüküstün ve Açık Deniz Akyürek aşk yaşamaya başladı

Share: