Kağan Ural zincir market yöneticisinin açıklamalarına reaksiyon gösterdi

Melik Ural zincir market yöneticisinin açıklamalarına tepki gösterdi

Hakan Ural:

“Üslubunuzu kınıyorum, yazıklar olsun”

İSTANBUL – Kağan Ural, zincir market dip yöneticisinin açıklamalarına etken yayında reaksiyon gösterdi.

Ünlü sunucu Kağan Ural, Sınır D ekranlarında hafta içi gelişigüzel aktarılma yayınlanan sunuculuğunu kendisinin ve Hilal Özdemir’in yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında, zincir marketlerdeki etiket oyunlarıyla ilgilendiren sözleriyle ruzname olan zincir market yöneticisinin üslubuna reaksiyon gösterdi.

Kağan Ural’dan zincir market yöneticisine kaba tepki

Melik Ural, “Bana bakarak rezalet ayrımsız ifham ile konuşmuş. Ahali diyor ki bana arkalama edin, ülen devletim diyor. Ihtişam üstelik için halkın bu şikayetine hal sağlamak üzere dayanılmaz çabalıyor. Orada mı degaje var burada mı küşade diye denetleme yapıyor. Bu fiyatlar bozukluk hakeza, bu fark ne ve tedbir zincirinde mi diye yani konunun sevgili namına bütün yoluyla akseptans gören ayrımsız öznemiz var” İfadelerini kullandı.

Kağan Ural tepkisini, “Ettiğin lafı söylüyorum bre densizler bre ahlaksızlar diyorsun, sen bu toprağın çocuğusun, burada yetişmişsin bire bir konunun şikayetçisi olabilirsin, alınganlısı birlikte olabilirsin. Bile Bile atlaya zıplaya kasten taşlama ediyorsun ve aşağılıyorsun. Bugün devleti yöneten insanlara üslubunu bu büyüklüğünde allahsız bu büyüklüğünde antagonist, bu büyüklüğünde yüzsüz ve diyor kim şunu çözümleme etmiş söylemek ki bunlar diyor taş taş üzerine koymamış, tıpkısı tuğla de koymamış diyor adını söylüyor. Bu metnin hazırlığı var o zaman söylemiyorsun. Hani tuğla koymadı diyorsun evet onlar canlarıyla denk ödüyorlar canlarıyla. Ben da buradan alışılagelen tıpkı yurttaş olarak sizin bu üslubunuzu kınıyorum, yazıklar olsun.” ifadelerini kullanarak gösterdi.

Share: