Kahreden Vukuf! Böyle Duyurdu

Gamze Erçel, iç mimar Caner Sebep ile 2019 yılında evlenmiş ve o sene ortamında kızı Aylin Gökçe’yi kucağına alarak ilk defa ana olmanın heyecanını yaşamıştı. Gamze Erçel’in 2019 yılında kansere yıprak sakıt annesi Aylin Erçel’in adını verdiği minik kızı Aylin Semavi ile ait kahreden marifet geldi.

Söylemezsem Imkânsız programının sunucularından Arto, izlence sırasında aktör Gülme Erçel’e benzerliğiyle dikkat çeken 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi’nin amansız hastalık tedavisi gördüğünü açıkladı.

DOKTORA GİTMESİYLE ORTAYA ÇIKTI

Arto’nun duyurduğu kara haber karşısında hem stüdyodaki sunucular hem üstelik görüntülük başındakiler balaban aynı sıkıntı yaşadı.

Henüz 2,5 yaşında olan Aylin Gökçe’nin hastalığı ilk namına ailesinin şüpheleri sonucu doktora gitmesiyle ortaya imdi.

“KALPGÂH BURKAN BİR BILGELIK”

Konu ile ilişik programda açıklama işleyen Arto şu ifadeleri kullandı: “Âdeta canevi burkan tıpkısı veri. Hande Erçel’in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Semavi kanser tedavisi görmeye başladı Karnındaki şişkinlikten kıran Mart ayında hastaneye gidiyorlar ve maalesef amansız hastalık tedavisi görmeye başlıyor. Dualarımız onunla.

Asıl korkutucu olan husus annede birlikte hamiş olması. Adlı tıpkı hastaneye gönderiliyor. Haddinden Fazla kırılan tıpkı selen diye niteleyerek tesahup etmek istememiştim.”

GAMZE ERÇEL KİMDİR?

Aktör Gamze Erçel, 1992 yılında Balıkesir’bile dünyaya geldi. Erçel, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Yapı Tasarımı bölümünden çıkışlı oldu. Aktör Gülme Erçel’in ablasıdır.

10 yıldır dizayn ile ilgilenip çizim çalışmaları yapıyor. Koca gömleği tasarımı çalışmaları birlikte mevcut Erçel, 2012 yılında Miss Face of Cinema ünlü bire bir organizasyona katılarak burada “Beyaz Perde Güzeli” seçilmiştir.

Güneşin Kızları dizisiyle meşhur olan kız kardeşi Hande Erçel kadar oyunculuk ile kariyerine bitmeme eden Gamze Erçel, Soy Ağacı ve Aşırı Dershane Darülfünun kabilinden projelerde meydan aldı. “Umuda Bilezik Vurulmaz” adlı dizide Sancak karakterini canlandırdı.

Gamze Erçel, 2019’üstelik Caner Saika ile evlendi. Çiftin, Aylin Gökçe adında tıpkı kızı bulunuyor.

Share: