Kalaşnikof üzere evine hususi şerh yaptı

Kalaşnikof için evine özel bölme yaptı

Şüpheli şahsın Evindeki hususi bölmeden cephane imdi

KAYSERİ – Kayseri’nin Sarız ilçesinde polis ekipleri aracılığıyla bir şahsın evine düzenlenen operasyonda, yapı arasına yaptırılan özel bölmede kullanımı yasak olan Kalaşnikof ayraç ince namlulu tabiatıyla tüfek ile mermileri ele geçirildi.

Kayseri İl Inanma Müdürlüğü Uyuşturucu Suçlarla Savaşım Şube Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezi, Pınarbaşı ve Sarız ilçelerinde cerrahi müdahale düzenledi. Ekipler yoluyla Sarız ilçesine kapalı Çavdar ve Damızlık Mezralarında planlı operasyonda, şüoheli M.A.’nın evinde arama yaptı. Evin içerisinde bina arasında bulunan aynı bilinmeyen bölme tayin fail ekipler, bölmeye bundan sonra. Burada kontrol yapan ekipler, 1 nüsha YANLIŞSIZ-47 bellik Kalaşnikof ayraç teferruatlı namlulu bizatihi tüfek, bu tüfeğe ilgilendiren 3 nüsha şarjör ve 100 skor fişek, 1 nüsha ruhsatsız tabanca, 14 sayı meşgul tabanca fişeği ve 25 sayı tüfek kartuşu ele geçirildi. M.A. gözaltına alınırken, ele geçirilen malzemelere üstelik ahali konuldu.

Ekipler yoluyla Mithatpaşa Mahallesi’nde planlı operasyonda üstelik bed Y.G. gözaltına alınırken, 1 skor ruhsatsız tabanca, 4 nüsha dolu fişek ve muhtelif miktarlarda eroin maddeler ele geçirildi.

Share: