Karabük’e 1 milyon 187 bin liralık keyif ödeneği aktarıldı

DÜRÜST Fırka Karabük milletvekilleri Halk Ünal ile Niyazi Gün, sağlık alanında satılmak amacıyla Karabük’e 1 milyon 187 bin 820 liralık ivaz aktarılmasını sağladıklarını bildirdi.

Ünal ve Ruz’in yaptığı kuma kayıtlı açıklamada, Karabük’ün afiyet alanındaki beklentilerini ve ihtiyaçlarını yakından izleme ettiklerini, çözümü noktasında musahabe ve görüşmeleri hassasiyetle gerçekleştirdiklerini belirtildi.

Açıklamada, “Ülkemizde keyif alanında yaşanan büyük geveze ve gelişmeler, ilimizde bile haddinden fazla müspet benzeri şekilde devam etmektedir. Karabük’ümüze 1 milyon 187 bin 820 lira keyif ödeneği tahsis edilmiştir. Diri tıpkısı afiyet altyapısının hem içtimai hem birlikte bireysel anlamda ihtiyaç duyduğumuz sunu anne öge olduğunun bilinci ile cereyan ederek, afiyet alanındaki ilgilendiren yatırım ve ödeneklerin ilimize kazandırmanın ve esenlik altyapımızı güçlendirmenin gayreti ve mücadelesi içre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dökme bu bedel sebebiyle ilimizin sağlık alanındaki ihtiyaçlarının ivedili ve önem arz eden konuları balaban ölçüde giderilmiş olacaktır. Karabük’ümüze kılıklı olmasını diliyoruz.”

Açıklamada, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan ve Keyif Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkürname edildi.

Share: