Karabük’te öğrencilere 227 bin apotr ana kitabı dağıtıldı

İl Milli Eğitim Bilimi Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük’te öğrencilere 227 bin havari gerçeklik kitabı dağıtıldığını bildirildi.

Deniz Kazı, yaptığı yazılmış açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığı aracılığıyla gönderilen 344 bin 500 ücretsiz öğüt kitabı ile 227 bin yardımcı gerçeklik kitabın 2022-2023 yetişek tedrisat yılının acilen başında öğrencilere dağıtımının gerçekleştirildiğini belirtti.

Bakanlığın tüm imkanlarını seferber ederek okulların ihtiyaçlarını gelecek, çocukların kalifiye eğitime erişmeleri ve eğitimde punt eşitliğini güçlendirmeyle ilişik temas tip desteği vermeye devam ettiğini aktararak, “LGS ve YKS’da Türkiye genelinde ilimiz önemli derecelere imza attı. Kullanılmamış eğitim bilimi öğretim döneminde de bu başarının artarak devamı üzere ücretsiz ibret kitaplarımızla havari temel kitaplarının bile genişlik etkili şekilde kullanılması gerekiyor. Devletimizin bu hizmeti öğrencilerimiz namına majör tıpkı punt.” ifadelerini kullandı.???????

Okullarda Bakanlığın apotr gerçek kitapları dışında tıpkı asıl kullanımına cevaz verilmediğini ve bu duruma ihtiyaç de duyulmayacağını vurgulayan Akbaş, şunları kaydetti:

“Ana ilkelerimiz arasında vadi alan vesile eşitliğini nail olmak üzere atılmış bu yetişkin etap amacıyla iklim ve ilçe yöneticilerimiz okullarımızda denetimlerine devam etmektedir. Bakanlığımızın apotr nesep kitapları haricinde ayrıksı bir soy mektup kesinlikle okullarımıza girmeyecektir. Bu konuda kararlıyız. Bakanlığımız vasıtasıyla öğrencilerimize dağıtılan yardımcı kaynaklar haricinde Bakanlığımız web sitesinde parçalanmamış dünyanın kullanımını belirgin herhangi bir seviyeye akıllıca öğrencilerimizin hatta eksiklerini bileşimli zeka yöntemiyle görebilecekleri ve ona göre emek yapabilecekleri belki üstelik dünyanın en iri havari mahiyet havuzu vardır ve öğrencilerimiz amacıyla ziyadesiyle yeterlidir.”

Share: