Karabük’ten bodur güdük

Karabük Valisi Fuat Gürel, Cumhuriyet Küçük Asya Lisesini konuşma etti.

Okulda öğretmen ve öğrencilerle aynı araya gelen Vali Gürel, İl Milli Terbiye Müdürü Nevzat Akbaş ve Ofis Müdürü Muhammet Nuri Ataseven ile sınıfları gezdi.

Gürel, öğrencilerle gelecek hedefleri üzerine ahbapça ederek yetişek hayatlarında başarılar diledi.

Ilbay Gürel, TDV yurtlarında mütezayit öğrencilerle buluştu

Türkiye Kült Vakfına (TDV) ilgilendiren yüksek tahsil kız ve eş mektepli yurtlarını mülakat eden Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, gençlerle bir araya gelerek bire bir müddet ahbapça etti.

İl Müftüsü Ercan Aksu, Sakarya Müftüsü Hasan Başiş ve müftü yardımcılarının katıldığı programda, İl Müftülüğü, Cahillik ve Spor Bakanlığı (GSB) ile TDV yurtlarında görev işleyen manevi danışmanlar ve koordinatörler benzeri araya mevrut Vali Gürel, icraat karşı bilgi aldı.

Vali Gürel, Bala Gidiş Geliş Eğitim Bilimi Parkı’nı konuşma etti

Ilbay Fuat Gürel, Çocuk Trafik Terbiye Parkı’nı ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamada, Bala Gidiş Geliş Terbiye Parkı’nda bugüne büyüklüğünde 4 bin 922 öğrenciye trafik terbiye verildiği bildirildi.

İl Milli Terbiye Müdürlüğü koordinasyonunda hazırlanan plan bakarak yetişek parkında sene sonuna büyüklüğünde kısaca 10 bin öğrenciye yetişek verilmesi planlanıyor.

DOĞRU Tümen Karabük heyeti, DOĞRU Tümen Kol Başkanvekili Tunç’u ülfet etti

DÜRÜST Tümen Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Tarih, YANLIŞSIZ Tümen Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ile İl Umumi Sedir Başkanı Ahmet Sözen, AK Tümen Kol Başkanvekili ve Bartın Saylav Yılmaz Tunç’a “şiddetli olsun” ziyaretinde bulundu.

Safranbolu Şehremini Köse, Faal Yaş Kabul Etme Merkezi’ni mülakat etti

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğüne ilişkin Aktif Yaş Alma Merkezi’nde katılımcılarla alıştırma yaptı.

Egzersizden sonraları vatandaşlarla kardeş kardeş fail Köse, salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılan programa tamam 65 yaş ve üstü vatandaşları davet etti.

Share: