Karaca yollarında format

Esmer yollarının yapım, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde bati gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün posta durumu bültenine bakarak, TEM Otoyolu’nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde abdestbozan daraltması yapılıyor.

Kırıkkale-Acı- Kırşehir yolunun 29-36. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları sebebiyle Kırıkkale istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde sürücüler başka istikamete yönlendiriliyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34. kilometrelerindeki (Büyükeceli ile Yanışlı arası) patlatmalı imal çalışmaları nedeniyle erişim 09.00-17.00 saatlerinde kontrollü sağlanıyor.

Nevşehir- Aksaray yolunun 16-22. kilometrelerindeki imal çalışması dolayısıyla muvasala mukassem yolun tıpkısı bölümünden iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Salihli-Alaşehir yolunun 0-3. kilometrelerinde Ankara- İzmir YHT Hattı inşaatı cihetiyle erişim kontrollü sürdürülüyor.

Çavdır- Söğüt yolunun 23-28. kilometrelerindeki imal çalışmaları nedeniyle erişim Çavdır-Söğüt istikametinden iki yönlü devam ediyor.

Kayseri- Niğde yolunun 22-29. kilometrelerinde hizmet, onarım ve asfalt çalışması nedeniyle sürücülerin gidiş geliş belen ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Malatya- Adıyaman diyar sınırı-Gölbaşı-Malatya yolunun 16-19. kilometrelerindeki imal çalışmaları cihetiyle sürücüler servis için yönlendiriliyor.

Piraziz-Giresun- Tirebolu yolunun 32-55. kilometrelerindeki Keşap, Geçilmez, Uluburun ve Arıdurak tünellerinde canlılık-elektronik sistemi hizmet ve tamir çalışması zımnında 08.00-18.00 saatlerinde muvasala servis yolundan sağlanıyor.

Kangal-Alacahan- Hekimhan yolunun 0-14. kilometrelerinde yüzeysel kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik belen ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Share: